Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Marilyn Manson

Vartotojo avataras

Milkyfriday

®espect

Vilnius

14,581.76 Lt

Standartinė » 2009 Vas 03, 14:40

Kaip jis jums? Man tai šiurpokas, ypač, kai kurios jo dainos, kaip This Is Halloween.
Grupė susikūrė 1989 m. Floridoje, JAV. Marilyn Manson laikoma viena moderniausių roko ir metalo grupių. Plačiai žinoma dėl prieštaringo, kartais šokiruojančio elgesio. Pagrindinis grupės dainininkas – Brianas Warneris, kuris žinomas kaip Marilyn Manson, esantis grupės eponimas. Grupės nariai visada pasirodo apsirengę grotesko stiliumi, dažnai vien savo išvaizda šokiruodami aplinkinius. Brianas Warneris pripažįsta, jog grupės sceninis įvaizdis gimė, artimo draugo, režisieriaus, scenaristo ir mistiko Alejandro Jodorowsky įtakoje. Kontraversiškas atlikėjas atvirai deklaruoja teiginius, identiškus šiuolaikinių satanistų doktrinoms, ir neprieštarauja siejamas su Šėtono bažnyčia, įkurta 1966 okultisto Anton'io Szandor'o LaVey'aus . Dauguma grupės tekstų yra apie seksą, narkotikus ir smurtą, muzika dažnai agresyvi ir šokiruojanti, kaip ir patys pasirodymai scenoje bei vaizdo klipuose. Būta nemažai atvejų, kai dėl žmonių peticijų ir protestų grupės pasirodymas būdavo atšaukiamas.

Marilyn Manson - This Is Halloween
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wsumEnI5O2k[/youtube]

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Strawberry Swing

Moderatorė

Vilnius

29,266.26 Lt

Standartinė » 2009 Vas 03, 16:07

Jis siaubingas ir aš tokių netoleruoju. Mano toleravimas turi rėmus. Šitas pro juos gerai išlindęs. Jis siaubingas :cry:

Vartotojo avataras

Lumina

Patyręs forumietis

kretinga

434.00 Lt

Standartinė » 2009 Vas 03, 16:40

Jis dieviškas.Ir aš nuo jo priklausoma.Jo dainos visos fainos jo balsas fainas.Jis tiesiog viskas (netiesiogine šio žodžio prasme)man jis taip patinka.Klausausi jo dainu.Jis tiesiog cool :up:

Vartotojo avataras

DcRee

Aktyvus dalyvis

Kaun...

1,746.00 Lt

Standartinė » 2009 Vas 10, 19:35

šiaip daugelis dainu visai neblogos, bet jau klipus ar live pasirodymus ziurint, tai jau per daug... šiaip is muzikines puses atlikejas neblogas, bet pasirodymai kiek per ziaurus...

Vartotojo avataras

Aistė

Moderatorė

33,526.76 Lt

Standartinė » 2009 Vas 10, 19:43

Jis klaikus.

Vartotojo avataras

PaiN

Įsijaučiantis

Kaunas

2,051.73 Lt

Standartinė » 2009 Vas 21, 18:00

man jo dainos gal visai ir nieko tik tie video klipai toki siupus ir slykstus kazkoki :whata:

Vartotojo avataras

ewa:)

Dalyvis

10,624.37 Lt

Standartinė » 2009 Vas 21, 23:07

Pats jis man siurpus, bet dajnu tai paklausau :lol: :P

Vartotojo avataras

kara

®espect

3,705.06 Lt

Standartinė » 2009 Vas 21, 23:44

Jis daro sou ir tiek.Bet siaip kartais paklausau dainu.

Vartotojo avataras

ievuzia

®espect

Vilnius

3.00 Lt

Standartinė » 2009 Vas 22, 12:58

Pastaruoju metu retai kada klausau, bet dainos tikrai gražios ir man patinka.

Džeidytė

Patyręs forumietis

23,390.98 Lt

Standartinė » 2009 Vas 22, 13:00

vienas iš mano dievų :twisted: vis ne kokia Britney S'pyrst arba daž kokia
popsiškai žvaigždė :lovegif: o jo dainos nerealios, turiu visą jo diskografiją.

Vartotojo avataras

Andree

Dalyvis

5,139.97 Lt

Standartinė » 2009 Kov 01, 14:04

Jis be makiažo atrodo žiauriau negu be :lol: bet jo muzika aš dievinu :love:. Kitas dalykas yra jo klipai 4e. "sweet dream" -grynas siaubo filmas :whata:

Vartotojo avataras

kara

®espect

3,705.06 Lt

Standartinė » 2009 Kov 01, 14:16

Sweet dream klipas juokingas....slykstus vietom.Bet tie biblijos plesymai ir deginimai ant scenos tai gryniausias sou.

Vartotojo avataras

Dogma.

®espect

Zarasai

1,214.48 Lt

Standartinė » 2009 Kov 12, 21:39

Ervinas rašė:Kaip jis jums? Man tai šiurpokas, ypač, kai kurios jo dainos, kaip This Is Halloween.
Grupė susikūrė 1989 m. Floridoje, JAV. Marilyn Manson laikoma viena moderniausių roko ir metalo grupių. Plačiai žinoma dėl prieštaringo, kartais šokiruojančio elgesio. Pagrindinis grupės dainininkas – Brianas Warneris, kuris žinomas kaip Marilyn Manson, esantis grupės eponimas. Grupės nariai visada pasirodo apsirengę grotesko stiliumi, dažnai vien savo išvaizda šokiruodami aplinkinius. Brianas Warneris pripažįsta, jog grupės sceninis įvaizdis gimė, artimo draugo, režisieriaus, scenaristo ir mistiko Alejandro Jodorowsky įtakoje. Kontraversiškas atlikėjas atvirai deklaruoja teiginius, identiškus šiuolaikinių satanistų doktrinoms, ir neprieštarauja siejamas su Šėtono bažnyčia, įkurta 1966 okultisto Anton'io Szandor'o LaVey'aus . Dauguma grupės tekstų yra apie seksą, narkotikus ir smurtą, muzika dažnai agresyvi ir šokiruojanti, kaip ir patys pasirodymai scenoje bei vaizdo klipuose. Būta nemažai atvejų, kai dėl žmonių peticijų ir protestų grupės pasirodymas būdavo atšaukiamas.

Marilyn Manson - This Is Halloween
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wsumEnI5O2k[/youtube]

myliu MM :love: :play:
ir tiems kas mano kad jis tik del pinigų dainuoja[durnai skamba bet pamiršau kaip kitaip skambėtų] tai tikrai neee....jis gi net ne krikščionis todėl jo dainos toOOOkios kraupios , bet man labai patinka.o live šou.. :D patilėsiu :roll: bet man patinka :love:

Vartotojo avataras

Lajalak

Dalyvis

Raudondvaris, kažkur ten prie Kauno

4,535.00 Lt

Standartinė » 2009 Kov 22, 17:02

Man jo klipai nuobodūs. Jis pats kaip Mirtišė Adams. Ne, nu yra gerų dainų, bet čia, jau kaip kažkas rašė yra šou.

Vartotojo avataras

Ace Delicate.

Patyręs forumietis

Klaipėda

22,433.49 Lt

Standartinė » 2009 Kov 22, 17:55

Jis... Baugus. Siaubingas.
Vienu žodžiu, baisus. Netoleruoju jo.

Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių