Įvairūs Studijos, mokykla

Korepetitoriai

        
Vartotojo avataras

kristixe

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 366
Mažeikiai

 4,450.86 Lt

Standartinė » 2011 Bal 04, 23:28

Arba papildomas mokymasis pas kokį kitą (nebūtinai) mokytoją.
Kaip ar lankote? Kokias pamokas?Ar pagerėjo mokslai?
papasakosiu ir aš :D
Taip einu papildomai mokytis matematikos, tai galiu pasakyti pačius pirmus kartus buvo gal šiek tiek nedrąsu, bet paskui labai fainai ir išaiškina tema ir padaro kartu uždavinius, na šiaip aš labai esu patenkinta, paruošia kontroliniams tai dabar pilasi 10 (tfriu tfriu tfriu) :D

--------------------------------------


Vartotojo avataras

DripDrop

Patyręs forumietis
 
Pranešimai: 968
Kaunas

 2,859.86 Lt

Standartinė » 2011 Bal 05, 20:07

Ir be korepetitorių gerai mokausi, taigi dar neteko pasinaudoti jų paslaugomis (:

Vartotojo avataras

julybug

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 419
Vilnius

 694.35 Lt

Standartinė » 2011 Bal 05, 20:26

Anglų ankščiau, tikrai pagerėjo pažymiai, vėl reikėtų pradėt lankytis ;))))

Vartotojo avataras

kara

®espect
 
Pranešimai: 2377

 3,705.06 Lt

Standartinė » 2011 Bal 06, 00:01

Ėjau pas matematikos korepetitorę, praitais metais, bet nieko man nepadėjo, nes visų pirma pati nenorėjau :D matematikos nekenčiu nuo pirmos klasės ir neketinu jos pamilt, bet ėjau vien dėl dešimtos klasės matkės egzo, nu bet nusprendėm, kad aš jo nelaikysiu ir nelaikiau. Man rodos, ateity dar teks man pas korepetitorę svečiuotis, bet jau nebe pas matiekos :D

Vartotojo avataras

sigaA

Patyręs forumietis
 
Pranešimai: 566
Šiauliai

 10,689.24 Lt

Standartinė » 2011 Bal 07, 14:35

nesilankau pas korepetitorius.. nereikia man. ir taip gerai mokaus ;)

Vartotojo avataras

Pukuse

®espect
 
Pranešimai: 4822
Vilnius

 -5.00 Lt

Standartinė » 2011 Bal 11, 20:05

Šiaip, manau kad korepetitoriai yra gryna nesąmonė. Nes kam skirta yra mokykla? Kad išmokti kažko. O čia taip gaunas, kad visi eina pas korepetitorius tam, kad gerai mokytųsi toje įstaigoje, kurioje ir turi viską išmokt, nesąmonė. Pvz licėjuje, visi lanko korepetitorius ir per pamoką visas temas jau moka. mokytoja klausinėja tik jų, nes jie teisingai atsako, o ką daryt tie kurie nieko papildomai nelanko? tenka ir jie pradėt lankyt, nors tai ir yra kvaila. O kaip kristixe sako kad po korepetitoriaus vieni 10ukai, tai vadinasi prasti mokytojai, nes mažai reikalauja (na 99% garantuoju, žinau kad niekas nesutiks ir sakys kad nepažįstu aš tų mokytojų). Noriu pasakyt ta prasme, kad ''ai nu va čia kelios skaičiavimo klaidos, šito, ano nepaminėjai, forma ne ta. Pas daugumą mokytojų net tokie atsiskaitymo darbai būna vertinami 10ukams, nors manau reikia reikalauti pilnai. (mano klasėje už tokį kontrolinį gaučiau maximum 8 ) : ))

Taigi esu VISOM KETURIOM PRIEŠ KOREPETITORIUS. geriau į mokyklas paskirtų tuos krūtesnius mokytojus kurie privačiai moko.

Vartotojo avataras

NeverAgain

Patyręs forumietis
 
Pranešimai: 981
Kažkur toli

 724.87 Lt

Standartinė » 2011 Bal 11, 20:17

Kalba kodėl neverta eiti pas korepetitorius. Tikras negatyvas jų pusėn. Kaip sakant " taškai eina į mūsų pusę, galim pas jus neit " :haha:

Bet tikrai pagalvojus kam ta mokykla tada? Man ant matematikos gan taip nesiseka, bet jei paprašau mokytojos tai paaiškina ar padeda ( nors retai taip būna). Pas mus daugumoje dalykų gan griežtai vertina ir į klaidas žiūri, o ne praleidžia.

Korepetitoriai gaunasi kaip privatūs mokytojai ar kažkas panašaus. Tai gal tada iš viso neik į tas dalyko pamokas kadangi viską išmoksti ten? :haha: Kažkaip negerai. Jau geriau per pamokas pasiklausyt arba mokytojų paprašyt pagalbos šiek tiek, o ne pinigus leist korepetitoriams kur tau išaiškina temą į mokyklą ateini viską žinodamas ir mokytojo nesiklausai nors jis daug ką geresnio ar naujesnio pasakyt.
Paskutinį kartą redagavo NeverAgain 2011 Bal 11, 20:17. Iš viso redaguota 1 kartą.

Passion

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 294

 3,249.95 Lt

Standartinė » 2011 Bal 12, 13:26

Pati nesinaudojau korepetitorių paslaugomis, bet nesu prieš juos
Paskutinį kartą redagavo Passion 2021 Bal 01, 16:12. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

applePIE

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 391

 166.00 Lt

Standartinė » 2011 Bal 12, 19:41

Esu klasės pirmūnė nuo pat pirmos klasė ir taip yra ir dabar, kai esu abiturientė. Ir aš esu už korepetitorius :-) Pas matematikos lankausi nuo ~8 klasės, o anglų ~10. Ir tikrai ne dėl to, kaip jūs sakot, kad "šūdmaliauju" per pamokas, kažko nesuprantu ar t.t. Mokytojai man dėstantys taip pat yra savo dalyko specialistai, leidžiantys net savo dalyko knygas. BET, aš investuoju savo laiką ir nemažus tėvų pinigus vien tam, kad mano žinios taptų dar gilesnės, nes taip kai buvau jaunesnė nusprendė tėvai, o dabar ir pati taip pat mąstau. Todėl mano nuomonės, kad korepetitoriai yra gėris, nepakeis niekas :-)

Vartotojo avataras

balti.drambliai

Dalyvis
 
Pranešimai: 197

 303.00 Lt

Standartinė » 2011 Bal 29, 19:37

Esu už korepetitorius ir pati vaikščiojau pas chemijos korepetitorę.

Visų pirma, mokytojas mokytojui nelygus. Sveikinu, jei turite tikrai gerus mokytojus ir jums užtenka jų ir vadovėlių duodamų žinių. Deja, nors nebuvau "šūdmaliautoja", bet spragų turėjau, o kitokių būdų joms užpildyti neturėjau. Bet tiesiog mano pavyzdys parodo, kad neigiamas korepetitorių vertinimas "į vienus vartus" yra pernelyg skeptiškas.

Taip pat pritariu, kad korepetitoriai dažnai turi sistemą, kuri padeda geriau įsisavinti žinias, jas pagilinti. Bei, kadangi dirba su vienu ar keliais mokiniais, numato, ko konkrečiai reikia. Nors, žinoma, viskas priklauso nuo to, kokiam tikslui mokotės: ar norite gauti geresnį pažymį, ar ruošiate pagrindus tolesniam gyvenimui.

Niekada nėjau pas korepetitorių tam, kad išmokčiau ateinančios pamokos temą, todėl šito argumento pakomentuoti negaliu. Bet negaliu pasakyti nieko blogo ir nieko prieš korepetitorių sistemą.:)

Vartotojo avataras

vaiva

VIP
 
Pranešimai: 1127

 55,767.71 Lt

Standartinė » 2011 Bal 30, 09:04

vaikščiojau pas korepetitorę metus, per atestatų įteikimus direkturius spaudė man ranką, kaip geriausiai išlaikiusiai to dalyko egzaminą mokykloje.

Vartotojo avataras

bebop

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 507
Vilnius

 3,218.31 Lt

Standartinė » 2011 Bal 30, 18:11

Anglų lankau papildomai jau dešimtus metus tai čia kaip įprotis jau, jei nelankyčiau jausčiaus kažkaip netvirtai. Ir šiaip korepetitoriai gerai. Nuo kitų metų pradėsiu chemiją lankyt, o dvyliktoj dar prisidės biologija, kad gerai egzaminams pasiruošt. Nes iš tikrųjų mokykloj niekaip nepasiruoščiau gerai. Mano brolis šiais metais pradėjo eit pas chemijos, biologijos, lietuvių korepetitorius, tai sako, kad iškart pradėjo ir dalykas patikt ir jaučiasi stipriau. Na čia gal nuo mokyklos priklauso, nes pas mus mokytojai mėgsta gastroliuot, o per pamokas net nesistengia aiškint, sako perskaitykit temą, atsakykit į klausimus, o kitą pamoką kontrolinis, tai taip ir išeina. Ir juokingiausia, kai visa klasė vaikšto pas lietuvių korepetitorius,mokytoja gastroliuoja, o kai egzaminus gerai išlaiko, tai visus laurus sau susiima.

Vartotojo avataras

Valued*

Apšilinėjantis
 
Pranešimai: 37

 1,439.00 Lt

Standartinė » 2011 Bir 28, 12:49

Lankau lietuvių kalbą ir matematiką. Lietuvių šiaip galėčiau ir nebelankyti, nes padėjo tai nerealiai. Pasikėliau nuo 7 iki 9 ir dar, be to, žiauriai pamilau lietuvių kalbą, kad net nusprendžiau būti korektore arba redaktore. Tai vat, dėl to ir lankau dar vis, ir lankysiu, nes norėčiau gyvenimą sieti su lietuvių kalba. O matieką irgi nerealiai - nuo 5 iki 8.;D:) Tai vat.;DDD

Vartotojo avataras

meowolf

Patyręs forumietis
 
Pranešimai: 937
Kaunas

 6,503.72 Lt

Standartinė » 2011 Bir 28, 15:46

aš tai anglų kelis mėnesius. Bet padėjo taip, kad uhu. Laikus išmokau. O tai ir buvo mano didžiausia bėda. Mokytoja nereali buvo, galėjau ir toliau lankyt, bet nepatogus susisiekimas pakišo koją. Važiuoti į kažkokį kaimą turėjau per du autobusus ir dar eiti kokias 7min.
Galvojau dar ir chemiją papildomai eit, bet i tiesų, tereik pasimti 8 ir 9 klasės vadovėlius pavartyt.

Vartotojo avataras

kristixe

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 366
Mažeikiai

 4,450.86 Lt

Standartinė » 2011 Lie 02, 14:50

Aš manau dar pasiimsiu ir chemiją dar papildomai, nes akivaizdžiai jaučiu kad jos nesuprantu, bet tiems kurie viską suprantą nuoširdūs sveikinimai! Taip ir toliau, bet kitiems būna, kad nesiseka mokytis ne iš tinginystės, tiesiog mąstymas yra lėtesnis, reikalingas didesnis susikaupimas ir susikoncentravimas į tam tikrą dalyką, o klasės kolektyve manau mažai šansų tai įgyvendinti, o papildomas mokymasis individualiai padeda išspręsti šias bėdas :)Įvairūs Studijos, mokykla

cron
 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių