Diskusijos Sportas

Kokį sportą propaguojat laisvalaikiu?

Vartotojo avataras

Paulius

Patyręs forumietis

6,688.19 Lt

Standartinė » 2008 Lie 02, 19:46

Mou negaliu pasakyt, kodė :cry: gal jau pripratai prie pokyčių ir daba tai pasidarė normali būsena, gal lova pasidarė per minkšta, gal jogos pratimai tetapo įpročiu, gal šiaip kas gyvenime sujaukia mintis, kad sunkiau išsimegot puikiai.. nepatiko jam jokios jogos.. na, joga - daugiau nei sportas, ją reiktų pačiam pabandyti, kad suprastum, nes iš šono tai nelabai primeną seną, įprastą, pažįstamą, sportą ;)

Sako, geras, labai jau primena mane, tik aš savarankiškai bandžiau :)

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Spxteris

Įsijaučiantis

Siauliai

5,998.33 Lt

Standartinė » 2008 Lie 02, 19:52

Kaip ziauru del to kad medituoji uzdraude ;D tigi kaip tik sveikesni tampi neziuredams to telika, siaip as pats noreciau uzsiimti tik, kad daug kainuoja o namie nesinori, nes sunku paciam ismokt

Mou.

Dalyvis

Kaunas

7,924.70 Lt

Standartinė » 2008 Lie 02, 19:57

Spxteri, manau išmokti nėra sunku.. Tiesą sakant, man rodos nėra čia ko labai mokytis. :D Įsigyk kokią knygą, rodos ir youtubej turėtų būti pilna jogos video. ;) Tik vat yra galimybė, kad neteisingai atlikinėsi pratimus, o taip ir sprandą nusilaužt gali. :shock:

Sako, ech, buvai pasinešus jau? :D Šast ir uždraudė.. Nežinau, koks jausmas, nes nėra man taip buvę.. Ir šiaip, aš kažkaip tiek giliai į tai nežiūrėjau.. Man tai buvo pratimai paremti kvėpavimu. Medituot niekaip nesisekdavo, o bandydavau dažnai.. :cry: Visokios mintys lįsdavo į galvą..

Vartotojo avataras

Spxteris

Įsijaučiantis

Siauliai

5,998.33 Lt

Standartinė » 2008 Lie 02, 20:00

Reikes pabandyti dekui uz patarimus ;) o siaip gal gali papasakot apie meditacija placiau ;)

Mou.

Dalyvis

Kaunas

7,924.70 Lt

Standartinė » 2008 Lie 02, 20:13

Kad pati nelabai apie ją nusimanau. :lol: Meditacija- tai tylos, susikaupimo laikas, kurio metu bandoma atrasti, suprasti save, pažinti tikrajį . Meditacija padeda atsipalaiduoti ir pamiršti esamąs problemas, o gal netgi rasti jų sprendimą. Štai ką aš manau apie meditaciją.. Bet kadangi sunkiai susikaupiu, niekad taip ir neišeina medituoti.. :shock: :cry:

Sako

Patyręs forumietis

348.00 Lt

Standartinė » 2008 Lie 02, 21:11

aš vis vien medituoju dažniausiai susikonsentruoju i kvepavima tai kažkaip ir nebelenda tos mintys :D ir šiaip vis vien propoguoju panašius dalykus pvz: visą para klaidžiot miške,ar eiti palei upė.Su upė tai išvis yra buve nuėjau turbūt koki 15km ir iš kaimelio atsidūriau miestelije tokiam :shock: Kiek išgaščio buvo! Arba šiaip idomu susirast kokia ramia vietele ar miške ar prie upės ir pabandyt atsijungti nuo fizinio kūno ;) Kažkaip man labai patinka pažinti gamta :D

Vartotojo avataras

Spxteris

Įsijaučiantis

Siauliai

5,998.33 Lt

Standartinė » 2008 Lie 02, 22:25

WOW!! :) reikes pabandyti, skamba labai fainiai :clap: :roll: jei kam as tai esu su baidare per upe plaukes ir nuplaukiau nezine kur y kazkoky mestely ir nezinojau kelio atgal reikeja plaukt pries srove :cry:

Vartotojo avataras

liuxx

Įsijaučiantis

Klaipeda

3,190.80 Lt

Standartinė » 2008 Lie 04, 15:31

Futbolas,futbolas ir dar karta futbolas nemirtingas zaidimas .Nevien tik laisvalaikiu,bet ir kaip popamokini uzsiemima pos ne kiekviena diena sportuoju.Rekomenduoju ir kitiems!

Vartotojo avataras

AQua.

Mis Linksmai

Kaunas,žinoma.

2,912.60 Lt

Standartinė » 2008 Lie 04, 15:36

Sako rašė:Arba šiaip idomu susirast kokia ramia vietele ar miške ar prie upės ir pabandyt atsijungti nuo fizinio kūno ;) Kažkaip man labai patinka pažinti gamta :D

Man kaip tik atrodo kad tai geriausia padaryti namuose, nes man lauke būtų baisu, kad kas nors gali ateiti..

Jokio sporto nepropaguoju. Bet dievinu lengvąją atletiką.

Vartotojo avataras

akivaras

Forumo gyventojas

O._.O

3,077.60 Lt

Standartinė » 2008 Lie 04, 16:52

Dviratis, plaukimas patys megstamiausia, dar įdomu futbola pažaist 8)

Vartotojo avataras

ZaliaBalta

Lankytojas

Kaunas

2,311.07 Lt

Standartinė » 2008 Lie 07, 22:10

Krepšinis. :)

Vartotojo avataras

Eglie

Dalyvis

9,195.49 Lt

Standartinė » 2008 Lie 12, 14:04

Mou, Jei ne paslaptis tai kiek reikejo moketi us joga ?
Ir kiek dabar ?
As su drauge kartas nuo karto pabegiojam arba dviraciais vazinejam ....
dar labai smagu tenisa arba batmintona pazaisti ....
Planuoju eiti i aerobika :)

Mou.

Dalyvis

Kaunas

7,924.70 Lt

Standartinė » 2008 Lie 12, 19:07

Kainavo 60lt už mėnesį, einant į savaitę du kartus.
Dabar berods kainuoja 80lt už mėnesį einant vieną kartą per savaitę. :shock:

Vartotojo avataras

Eglie

Dalyvis

9,195.49 Lt

Standartinė » 2008 Lie 12, 20:54

Aciu uz informacija :) nu jau ta joga tai tikrai nepigus sportas :(

Vartotojo avataras

ledi_ais

Apšilinėjantis

Jonava

1,609.79 Lt

Standartinė » 2008 Lie 12, 20:56

Man patinka krepsinis labai visada dalyvauju rungtynese. Ir futbola palosiam su kiemo draugais :) beja jau turiu beveik visu zalgirieciu parasus :)* :love:

Diskusijos Sportas

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių