Diskusijos Gyvenimas

Kodėl verta gyventi?

Vartotojo avataras

JustuShe

Forumo gyventojas

0.00 Lt

Standartinė » 2011 Bir 07, 18:18

Tai, kad po to tavo kažkokia išpažintis eina.

O draugus tikrai gali kiekvienas susirasti, jei tik nori. Nemoki džiaugtis gyvenimu? Išmok.
Paskutinį kartą redagavo JustuShe 2011 Bir 07, 18:19. Iš viso redaguota 1 kartą.

--------------------------------------

Vartotojo avataras

saulė.pasaulio

Moderatorė

24,821.77 Lt

Standartinė » 2011 Bir 07, 18:19

Čia ir baigiat, nes jau nukrypote nuo temos.

Vartotojo avataras

Valued*

Apšilinėjantis

1,439.00 Lt

Standartinė » 2011 Bir 27, 15:28

...Todėl, kad gyvenimo teikiamos gėrybės gali užgožti blogus dalykus, kad ir kiek jų būtų. Reikia tik labai labai norėti ir stengtis.:-)

Vartotojo avataras

Nelabai

Lankytojas

Šiauliai

448.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 14, 19:42

... todėl, kad gali atrasti kažką naujo, pasiklysti naktį kaime prie adrijos jūros, atskridus ten paskutinės minutės bilietais ir pan pan.. Ir dėl lietaus, pliaupiančio vos per keletą sprindžių. Dėl to jausmo, kai guli pušynėlyje su mylimu žmogumi arba rideniesi nuo alpių viršukalnio (ouch).

-- (Gamtos mylėtojas).

Vartotojo avataras

nofx

Įsijaučiantis

1,293.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 14, 22:51

SorrowBoy rašė:Galiu kaip nors paneigti kiekvieną punktą. Taip kad geriau gal nekišk čia visiems savo nuomonės, gerai? Visų pirma - viskas parašyta moteriška gimine, taip kad man netinka. Visų antra - galiu nuneigti kiekvieną punktą konkrečiai.

žmogus ir nekiša savo nuomonės, čia yra forumas į kurį kiekvienas gali nevaržomai reikšti savo nuomonę, o jei tau ji nepriimtina tai gal būk protingas ir patylėk, o ne tokius šūdus kalbėk.
O šiaip tai davai, laukiu, noriu pamatyt kaip paneigsi kiekvieną punktą. : ) įdomi tavo nuomonė.

Vartotojo avataras

korumuda

Aktyvus dalyvis

Vilnius

80.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 15, 09:00

JinXine rašė:50 priežasčių kodėl verta gyventi

Niekada nežinai, kas gero gali nutikti rytoj. - Be abejo nežinau. Bet taip pat nežinau kas ir blogo nutiks.

Kartais viskas pasikeičia po draugo skambučio. - Tai kad kažkaip negaunu iš draugo skambučio.

Gal jau po mėnesio patirsi tikrą meilę? - Ne. O ir kas iš to?

Labai smagu vonioje skaityti gerą knygą. - Tai knygų negerbimas, jei rizikuoji jas sušlapinti... Taip, smagu lygiagrečiai su viduje besilaikančiu liūdesiu.

Juk iš esmės tu sau patinki? - Nepatinku.

Nes niekas taip gerai nesugeba pasirūpinti tavo šuniuku. - Neturiu šuniuko.

Gal sekmadienį laimėsi milijoną? - Ne, nes loterijose nedalyvauju. O ir iš vis, tie pinigai toks dalykas, kad jų tik minimaliai reikia.

Sėkmės neįmanoma suplanuoti – ji gali aplankyti bet kurią akimirką. - Na, taip, šiek tiek kai kur man sekasi. Vienoje srityje.

Niekas nedraudžia laimės ieškoti visur, ne tik savo kaime. - Aš mieste gyvenu.

Dar neišmokei savo katinėlio atlikti savo reikalus į smėlio dėžę. - Neturiu katino.

Gali būti labai graži vasara. - Tai aišku, ir būna, bet tai nieko nekeičia.

Kad patirtum tą milžinišką baimę, kai šoki su parašiutu. - Man ir taip užtenka baimių. Ir nemanau, kad ta, kai šoki parašiutu, joms prilygtų.

Neišbandei, kaip atrodo mėlyna plaukų spalva. - Kam būti išsišokėliu ir rizikuoti patirti daugiau patyčių?

Tavo mama vis dar nežino, kaip stipriai ją myli. - Nemyliu aš stipriai. Visai nemyliu. Na, gerai, kažkiek gal.

Kad apsiavusi botus,kaip ir kasmet,eitum iš ledo vaduoti upeliuko. - Bene vienintelis punktas, kurį nuneigti negaliu, nes nebandžiau ir apskritai apie tai nieko nenutuokiu. Bet neužgniauš kitko tikrai.

Nebuvai kalnuose ir nenučiuožei slidėmis juodąja trasa. Čia jau galima iškart savižudybei prilyginti??? Iš vis, ką tos kelios laimės akimirkos keis..?

Kad sužinotum, ką reiškia žiemą maudytis ledinėje jūroje, nes bus įdomu pamatyti, kiek daug tu sugebi.

Jeigu tavo gyvenimas – baisus sapnas, kodėl apie tai neparašius knygos? Pasaulyje vis daugiau jaunų rašytojų! - Idėja turėjau. Tebeturiu. Bet kad Lietuvoje išleistų jauno rašytojo knygą, tai nemanau...

Nes blogiausi dalykai pamažu pasimiršta. - Ne, nes jie išlieka pastoviai. Arba yra primenami labai sėkmingai kitų žmonių.

Yra daugybė įdomių žmonių, su kuriais dar nespėjai susipažinti. - Na, daugiau nei 7 milijardai. Aš jaučiu išprotėčiau jei 700 pažįstamų turėčiau, o čia 7 mlrd...

Seniai buvai pas močiutę. - Neseniai, tiesą pasakius.

Net kai kišenėse švilpia vėjai, galima keliauti autostopu. - Galima. So what???

Neperdažei kambario oranžine spalva. - Pas mane tapetai.

Gali nusimegzti megztinį ir apgauti drauges, kad pirkai jį madingoje parduotuvėje. - Negaliu. Man ir nereikia.

Nerealiai smagu pasijuokti iš geros komedijos. - Nesmagu, šiaip. Nes po tos komedijos valandą dar graužiu save, kaip aš galiu taip juoktis iš kitų nelaimių, kai kiti iš manųjų juokiasi.

Juk visada svajojai nuveikti KAŽKĄ TOKIO – nugalėti „Eurovizijoje“ ar pagydyti sergantį paukščiuką. - TOKIO tikrai nesvajojau. Didžiausia mano svajonė - turėti kelis draugus.

Dar nesutvarkei nuotraukų albumo ir neprirašei ten linksmų užrašų (paliksi anūkams). - 1. Fotografuotis nemėgstu. 2. Siekdamas anūkams linksmų AKIMIRKŲ galėčiau. Bet vėlgi, tik akimirkų.

Kad išmoktum bučiuotis. - Jei merginos neturėsiu, kaip išmoksiu?

Meilė aplanko ir tuos, kurie ja netiki. - Tikėjau. Bet nebe. Beje, šis faktas absoliučiai nepatvirtinamas.

Neišbandei visų priemonių nuo spuogų. - Kam man tai??? Debilizmas iš vis...

Kad gautum raštelį „aš tave myliu“. Kad atstumtum tuos, kurie neverti tavęs. - Kodėl mooteriška giminė? Merginos šiaip jau manau kad tokių raštelių nesiunčia.

Niekur neparašyta, kad esi nevykėlė, stora, negraži, pasmerkta nelaimėm. Vėl moteriška gimine rašyta... Jei pavertus į vyrišką, tai tik kad esu storas netinka.

Tik reikia turėti kantrybės. - Jau išseko. Ir net ne samčiais kabinau :shock:

O jeigu tik po metų mylimasis tau į lovą atneš kavos? Mylimasis ne. Mylimoji tai fiziškai galėtų, teoriškai gal, bet praktiškai tai tikrai ne.

Nes kiekviena diena iš tiesų yra visiškai kitokia ir niekada nesikartoja. - Idealiai nesikartoja. Bet mane tai ir knisa.

Galima sužinoti apie save daugybę įdomių dalykų. - Apie mane juos pasako kiti. Tai, ko nežinojau ir nė neįtariau.

Kad leistum pasireikšti visiems tavyje glūdintiems talentams. - Šito nekomentuosiu, nes vėl išlys ta Irresponsible, ir vėl bus pilna spamo.

Nes gera ieškoti tau skirto žmogaus. - Ne, negera. Sakau iš savo patirties.

Dar neišpildei savo svajonės – būti gražiausia nuotaka su balta vestuvine suknele. - Praleidžiam.

Kažkas juk priklauso ir nuo tavo valios! - Na, taip. Bet tai nekeičia absoliučiai nieko, nes nuo mano valios tepriklauso labai menki dalykai.

Tikras džiaugsmas stebėti, kiek daug gali padaryti meilė. - Patikėk, tikrai ne.

Juk nėra geresnio pasirinkimo. - Čia jau ginčytinas klausimas, nes vieniems yra, kitiems - ne.

Įmanoma svajoti apie gražią ateitį. - Drambliuko svajonės...

Nes jau sugalvojai savo vaikams vardus. - Ne.

Galėsi dirbti, tobulėti, jaustis laisva. - Vėl moteriška giminė... Bet vistiek, jei ateityje GAL taip bus, jei tai reiktų suprasti tiesiogine prasme, tai vistiek blogybių neužgniauš (panašiai kaip ir iš ankstesnių kelios eilutės)

Nes kažkada turėsi savo namus, kuriuose darysi, ką nori. - GAL turėsiu. Ir tikrai nedarysiu ko noriu. Nelogiška.

Juk esi stebuklas, atsiųstas į žemę iš dangaus. - Prašom nekišti krikščionybės.

Kad, kai bus liūdna kitiems, jiems nušluostytum ašaras. Kai esi reikalingas, ne taip sunku ištverti liūdesio minutes. - JEI būčiau reikalingas.

Ačiū už dėmesį.

P.S. ne visur tiesioginė prasmė. Tiesiog mėgstu kartais per aplinkui rašyt :-)

Vartotojo avataras

korumuda

Aktyvus dalyvis

Vilnius

80.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 15, 09:01

50 priežasčių kodėl verta gyventi

Niekada nežinai, kas gero gali nutikti rytoj. - Be abejo nežinau. Bet taip pat nežinau kas ir blogo nutiks.

Kartais viskas pasikeičia po draugo skambučio. - Tai kad kažkaip negaunu iš draugo skambučio.

Gal jau po mėnesio patirsi tikrą meilę? - Ne. O ir kas iš to?

Labai smagu vonioje skaityti gerą knygą. - Tai knygų negerbimas, jei rizikuoji jas sušlapinti... Taip, smagu lygiagrečiai su viduje besilaikančiu liūdesiu.

Juk iš esmės tu sau patinki? - Nepatinku.

Nes niekas taip gerai nesugeba pasirūpinti tavo šuniuku. - Neturiu šuniuko.

Gal sekmadienį laimėsi milijoną? - Ne, nes loterijose nedalyvauju. O ir iš vis, tie pinigai toks dalykas, kad jų tik minimaliai reikia.

Sėkmės neįmanoma suplanuoti – ji gali aplankyti bet kurią akimirką. - Na, taip, šiek tiek kai kur man sekasi. Vienoje srityje.

Niekas nedraudžia laimės ieškoti visur, ne tik savo kaime. - Aš mieste gyvenu.

Dar neišmokei savo katinėlio atlikti savo reikalus į smėlio dėžę. - Neturiu katino.

Gali būti labai graži vasara. - Tai aišku, ir būna, bet tai nieko nekeičia.

Kad patirtum tą milžinišką baimę, kai šoki su parašiutu. - Man ir taip užtenka baimių. Ir nemanau, kad ta, kai šoki parašiutu, joms prilygtų.

Neišbandei, kaip atrodo mėlyna plaukų spalva. - Kam būti išsišokėliu ir rizikuoti patirti daugiau patyčių?

Tavo mama vis dar nežino, kaip stipriai ją myli. - Nemyliu aš stipriai. Visai nemyliu. Na, gerai, kažkiek gal.

Kad apsiavusi botus,kaip ir kasmet,eitum iš ledo vaduoti upeliuko. - Bene vienintelis punktas, kurį nuneigti negaliu, nes nebandžiau ir apskritai apie tai nieko nenutuokiu. Bet neužgniauš kitko tikrai.

Nebuvai kalnuose ir nenučiuožei slidėmis juodąja trasa. Čia jau galima iškart savižudybei prilyginti??? Iš vis, ką tos kelios laimės akimirkos keis..?

Kad sužinotum, ką reiškia žiemą maudytis ledinėje jūroje, nes bus įdomu pamatyti, kiek daug tu sugebi.

Jeigu tavo gyvenimas – baisus sapnas, kodėl apie tai neparašius knygos? Pasaulyje vis daugiau jaunų rašytojų! - Idėja turėjau. Tebeturiu. Bet kad Lietuvoje išleistų jauno rašytojo knygą, tai nemanau...

Nes blogiausi dalykai pamažu pasimiršta. - Ne, nes jie išlieka pastoviai. Arba yra primenami labai sėkmingai kitų žmonių.

Yra daugybė įdomių žmonių, su kuriais dar nespėjai susipažinti. - Na, daugiau nei 7 milijardai. Aš jaučiu išprotėčiau jei 700 pažįstamų turėčiau, o čia 7 mlrd...

Seniai buvai pas močiutę. - Neseniai, tiesą pasakius.

Net kai kišenėse švilpia vėjai, galima keliauti autostopu. - Galima. So what???

Neperdažei kambario oranžine spalva. - Pas mane tapetai.

Gali nusimegzti megztinį ir apgauti drauges, kad pirkai jį madingoje parduotuvėje. - Negaliu. Man ir nereikia.

Nerealiai smagu pasijuokti iš geros komedijos. - Nesmagu, šiaip. Nes po tos komedijos valandą dar graužiu save, kaip aš galiu taip juoktis iš kitų nelaimių, kai kiti iš manųjų juokiasi.

Juk visada svajojai nuveikti KAŽKĄ TOKIO – nugalėti „Eurovizijoje“ ar pagydyti sergantį paukščiuką. - TOKIO tikrai nesvajojau. Didžiausia mano svajonė - turėti kelis draugus.

Dar nesutvarkei nuotraukų albumo ir neprirašei ten linksmų užrašų (paliksi anūkams). - 1. Fotografuotis nemėgstu. 2. Siekdamas anūkams linksmų AKIMIRKŲ galėčiau. Bet vėlgi, tik akimirkų.

Kad išmoktum bučiuotis. - Jei merginos neturėsiu, kaip išmoksiu?

Meilė aplanko ir tuos, kurie ja netiki. - Tikėjau. Bet nebe. Beje, šis faktas absoliučiai nepatvirtinamas.

Neišbandei visų priemonių nuo spuogų. - Kam man tai??? Debilizmas iš vis...

Kad gautum raštelį „aš tave myliu“. Kad atstumtum tuos, kurie neverti tavęs. - Kodėl mooteriška giminė? Merginos šiaip jau manau kad tokių raštelių nesiunčia.

Niekur neparašyta, kad esi nevykėlė, stora, negraži, pasmerkta nelaimėm. Vėl moteriška gimine rašyta... Jei pavertus į vyrišką, tai tik kad esu storas netinka.

Tik reikia turėti kantrybės. - Jau išseko. Ir net ne samčiais kabinau :shock:

O jeigu tik po metų mylimasis tau į lovą atneš kavos? Mylimasis ne. Mylimoji tai fiziškai galėtų, teoriškai gal, bet praktiškai tai tikrai ne.

Nes kiekviena diena iš tiesų yra visiškai kitokia ir niekada nesikartoja. - Idealiai nesikartoja. Bet mane tai ir knisa.

Galima sužinoti apie save daugybę įdomių dalykų. - Apie mane juos pasako kiti. Tai, ko nežinojau ir nė neįtariau.

Kad leistum pasireikšti visiems tavyje glūdintiems talentams. - Šito nekomentuosiu, nes vėl išlys ta Irresponsible, ir vėl bus pilna spamo.

Nes gera ieškoti tau skirto žmogaus. - Ne, negera. Sakau iš savo patirties.

Dar neišpildei savo svajonės – būti gražiausia nuotaka su balta vestuvine suknele. - Praleidžiam.

Kažkas juk priklauso ir nuo tavo valios! - Na, taip. Bet tai nekeičia absoliučiai nieko, nes nuo mano valios tepriklauso labai menki dalykai.

Tikras džiaugsmas stebėti, kiek daug gali padaryti meilė. - Patikėk, tikrai ne.

Juk nėra geresnio pasirinkimo. - Čia jau ginčytinas klausimas, nes vieniems yra, kitiems - ne.

Įmanoma svajoti apie gražią ateitį. - Drambliuko svajonės...

Nes jau sugalvojai savo vaikams vardus. - Ne.

Galėsi dirbti, tobulėti, jaustis laisva. - Vėl moteriška giminė... Bet vistiek, jei ateityje GAL taip bus, jei tai reiktų suprasti tiesiogine prasme, tai vistiek blogybių neužgniauš (panašiai kaip ir iš ankstesnių kelios eilutės)

Nes kažkada turėsi savo namus, kuriuose darysi, ką nori. - GAL turėsiu. Ir tikrai nedarysiu ko noriu. Nelogiška.

Juk esi stebuklas, atsiųstas į žemę iš dangaus. - Prašom nekišti krikščionybės.

Kad, kai bus liūdna kitiems, jiems nušluostytum ašaras. Kai esi reikalingas, ne taip sunku ištverti liūdesio minutes. - JEI būčiau reikalingas.

Ačiū už dėmesį.

P.S. ne visur tiesioginė prasmė. Tiesiog mėgstu kartais per aplinkui rašyt :-)

Vartotojo avataras

Evelyn

Forumo gyventojas

Vilnius

26,484.57 Lt

Standartinė » 2011 Lie 15, 16:32

Nes, po velnių, gyventi įdomu. Sužinai kažką naujo, galbūt ir pats prie tų naujovių prisidedi. Niekad nežinai, kas tavęs laukia rytoj ar po metų, tame ir yra smagumas.
Paskutinį kartą redagavo Evelyn 2011 Lie 15, 16:33. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Purple_Sun

Patyręs forumietis

8,105.86 Lt

Standartinė » 2011 Lie 15, 17:05

Evelyn rašė:Nes, po velnių, gyventi įdomu. Sužinai kažką naujo, galbūt ir pats prie tų naujovių prisidedi. Niekad nežinai, kas tavęs laukia rytoj ar po metų, tame ir yra smagumas.

Taip!! Kiekvieną kartą atrandi kažką naujo. Būna ir man,kad kartais nuo visko pavargsti ir pan.,nu bet vistiek kai pagalvoji kiek visko laukia,kiek visko nemačiau,kiek savo svajonių dar neįgyvendinau..Aaaaahhh! :sweeet:

Vartotojo avataras

Arbatinuke.

Aktyvus dalyvis

Tralialia sala

7,322.65 Lt

Standartinė » 2011 Lie 16, 16:54

Ai, suaugs kada nors vistiek, jei trolina, o jei rimtai kažkas ne to, tai irgi gal išaugs :> Va, čia jam priežastis dar viena gyvent- išaugt savo problemas.

Vartotojo avataras

Ieva.13

Dalyvis

2,810.34 Lt

Standartinė » 2011 Lap 03, 20:51

Būti mylimam ir mylėti,patirti linksmų akimirkų,įgyti daugiau žinių,turėti tikrų draugų ir šeimą :lovegif:

Diskusijos Gyvenimas

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių