Diskusijos Gyvenimas

Kodėl verta gyventi?

Vartotojo avataras

Paulius

Patyręs forumietis

6,688.19 Lt

Standartinė » 2007 Bal 14, 15:32

vaiva rašė:Gyvent jau verta vien dėl to, kad iš gyvenimo, galėtum išmelžt viską. Nuversiu kalnus. 8)

matysim ;) o aš prisiekinėjau, kad nuo devynaukščio nušoksiu ir liksiu sveikas :lol: ... pažėsiu ar tu nepakeisi šios savo nuomonės, šio pažado ;)

--------------------------------------

Vartotojo avataras

vaiva

VIP

55,767.71 Lt

Standartinė » 2007 Bal 14, 15:56

No way. Gal žinot kas kaune moko švedų kalbos?

pinigėlis :)

Įsijaučiantis

5,028.10 Lt

Standartinė » 2007 Bal 14, 19:41

Gyventi reikia dėl labai daug priežasčių. Tačiau kiekvienam jos skirtingos: vaivai reikia, nes ji turi nuversti kalnus, SenderiuI, nes jis turi laaabai miela katineli ir kt. Bet jeigu esi prie mirties slenksčio ir supranti, kad tikrai nevertėjo gyventi, pats esi kaltas, nes nenuveikei nieko naudingo, niekam nepadėjai, nieko nepatyriai - tik naudojai žemės išteklius ir ją teršei. Tad jei nežadi padaryti gyvenimo prasmingo - negyvenk.

Vartotojo avataras

vaiva

VIP

55,767.71 Lt

Standartinė » 2007 Bal 14, 21:13

Nebūna taip, kad nenuveiktum nieko naudingo, niekam nepadėtum, nieko nepatirtum. Šneki beleką

mimi

Lankytojas

vilnius

702.30 Lt

Standartinė » 2007 Bal 24, 11:48

Gyventi reikia dėl kito, tokio paties kaip tu. Gyventi reikia tam, kad pakeistum aplinkybes.

Vartotojo avataras

Paulius

Patyręs forumietis

6,688.19 Lt

Standartinė » 2007 Bal 24, 17:03

Dėl katinėlio aš gyvenu? :shock:

Vartotojo avataras

guste992

Patyręs forumietis

kaunas

32,504.00 Lt

Standartinė » 2007 Bal 24, 19:50

ex... graziai ir teisingai jus visi [beveik :lol: ] cia rasot ;) siaip tai pritariu... VERTA tikrai 8) priezasciu del kuriu verta yra begale... bet as ju cia nevardinsiu... siaip uzbegau, bet dar nesumasciau ka cia rimto parasyt :lol: :roll:
va sugalvojau...

LET'S SMILE TO THE WORLD :D :love: :love:
patinka man sitie zodziai... net nzn kdl :roll: :)

Vartotojo avataras

Besirde.

Dalyvis

6,211.40 Lt

Standartinė » 2007 Geg 07, 11:58

Gyventi verta vien dėl to, kad išvystumm vieną dieną nuoširdžią šypseną.
Gyventi verta vien dėl to, kad naktį pažvelgtum į mėnulį.
Gyventi verta, kad pajustum pienės kvapą ir rožės gaivumą.
Gyventi verta dėl žydro dangaus.
Gyventi verta dėl muzikos kuria girdi ausyse.
Gyventi verta dėl šiltų artimųjų rankų.
Gyventi verta dėl saulės šilumos ir lietaus lašelių.
Tiesiog gyvent verta, vien dėl to, kad gyventum.

:)

Vartotojo avataras

guste992

Patyręs forumietis

kaunas

32,504.00 Lt

Standartinė » 2007 Geg 07, 13:18

Gyventi verta vien dėl to, kad išvystumm vieną dieną nuoširdžią šypseną.
Gyventi verta vien dėl to, kad naktį pažvelgtum į mėnulį.
Gyventi verta, kad pajustum pienės kvapą ir rožės gaivumą.
Gyventi verta dėl žydro dangaus.
Gyventi verta dėl muzikos kuria girdi ausyse.
Gyventi verta dėl šiltų artimųjų rankų.
Gyventi verta dėl saulės šilumos ir lietaus lašelių.
Tiesiog gyvent verta, vien dėl to, kad gyventum

galima pratest?
... del krintanciu zvaigzdziu
... del besipildanciu noru
... del siltu saules spinduliu
... del juros bangu
... del draugo sypsenos
... del meiles
... del asaru ir nebutinai liudesio
... del aitvaro padangeje
... del romantisko vakaro
... del nakties po atviru dangumi
... del gaivios ryto rasos glostancios kojas
... del kvepianciu pievu
... del saves

teskit jus....

Vartotojo avataras

MissMurder

Aktyvus dalyvis

Kretinga

17,068.50 Lt

Standartinė » 2007 Geg 07, 20:19

kazkur radau apie gyvenimo prasme:
"Dažnai sapnuoju tą patį sapną... graži mergina stovi ant uolos krašto ir žiūri į vandenyną apšviestą paskutinių saulės spindulių... jos kojas glosto aukšta žolė ir laukų gėlės...liemenį apkabina šiltas vėjas...suknelė plaikstosi nuo stipresnio vakario pūstelėjimo...nežinau ką ji galvoja, bet atrodo tokia nelaiminga...ilgiau žiūrėdama į šią būtybę pajuntu nenusakomą ramybę...taip ji stebi saulę gal minutę gal ilgiau...nežinau...aplink laikas ir erdvė išnykę...pamatau jos skruostais riedant ašaras...pradeda skaudėti ir man...jaučiu kaip kančia ima valdyti mano kūną...iš vidaus širdį drasko nenusakoma jėga...negaliu galvoti...norisi pabėgti...skausmas tik dar stiprėja....mergina pradeda rėkti ne savu balsu, aimanuoja...sukniumba ant žemės...iš nevilties rauna žolę... įsivaizduokit, kad jūsų kūną iš vidaus drasko milijonai mažų stiklo šukių...jų neįmanoma ištraukti... taip jaučiasi ji, taip jaučiuosi aš...skausmas tampa nepakeliamas...ir..ir saulė visiškai nusileidžia, o šaltos vandenyno bangos lyg mamos rankos apkabina išsekusį merginos kūną... gamta ir viskas aplink nutyla ir apsigaubia paslapties skraiste...jai buvo laikas..."

va cia tai labai geros mintys... o siaip yra daug priezasciu del ko AS galiu gyventi. ;)

Vartotojo avataras

Area51

Patyręs forumietis

7,571.61 Lt

Švenčia gimtadienį

Standartinė » 2007 Geg 11, 22:38

...Gyventi verta, nes tyla yra tokia tyki, nes kiekvieną rytą galime pradėti nuo nulio, nes šokoladas nėra uždraustas, nes mes, laimei, darome klaidų, nes velnias nemoka dainuoti, nes laikas kartais sustoja, nes žemėje tiek daug vietos, nes virtuvėje tampame filosofais, nes vis dar yra drugelių, nes mes dar nenumirėme, nes gyvename tik vieną kartą... :haha:

Vartotojo avataras

bart4ever

Aktyvus dalyvis

Kaunas.

20,344.49 Lt

Standartinė » 2007 Geg 12, 20:29

Kad nugyventume visą savo gyvenimą ir sužinotume, dėl ko gyvenome.

pinigėlis :)

Įsijaučiantis

5,028.10 Lt

Standartinė » 2007 Geg 12, 23:41

vaiva rašė:Nebūna taip, kad nenuveiktum nieko naudingo, niekam nepadėtum, nieko nepatirtum. Šneki beleką

Išėmei tris frazes iš konteksto ir sakai, kad šneku beleką. Aš ir nesakau, kad visi tie trys dalykai vienu metu. Tačiau tokių pavyzdžių tikrai yra. Bet šiaip ar taip čia galima ginčytis iki begalybės, nes patyrimas patyrimui, pagalba pagalbai, o veikimas veikimui nelygu.
SenderiS rašė:Dėl katinėlio aš gyvenu? :shock:

Aš net neabejoju, kad tu turi gyventi dėl tūkstančių priežasčių, tačiau ši frazė buvo skirta tiems, kurie nemato gyvenimo prasmės norint pasakyti, kad gyvenimo prasmę galima įžvelgti kone visur.

Vartotojo avataras

Paulius

Patyręs forumietis

6,688.19 Lt

Standartinė » 2007 Geg 13, 11:05

pinigėlis :) rašė:
SenderiS rašė:Dėl katinėlio aš gyvenu? :shock:

Aš net neabejoju, kad tu turi gyventi dėl tūkstančių priežasčių, tačiau ši frazė buvo skirta tiems, kurie nemato gyvenimo prasmės norint pasakyti, kad gyvenimo prasmę galima įžvelgti kone visur.

gyvenimo prasmė - gyventi, ko pasekoje mes ir patiriame daug nuostabių akimirkų, kurios susideda iš smulkmenų. Yra tik vienas klausimas, kurį ir Šekspyras žinojo: būti ar nebūti? Pasirinkimas mūsų rankose. Esmė ta, kad pasirinkę Būtį mes neklausinėsim kokia gyvenimo prasmė, mes ją suvoksim, mes mėgausimės, o pasirenkame Nebūtį mes labai dažnai to nepastebėdami, tam tikrai nereikia žudytis, užtenka vegetuoti, degraduoti, pasinerti iliuzojose ir t.t. tad rinkimės tuoj pat, kaip mums gyventi, tad atsakykit dabar sau į klausimą: būti man ar nebūti?

Vartotojo avataras

Bustedas

Lankytojas

105.10 Lt

Standartinė » 2007 Geg 13, 15:58

Gyventi verta del draugu...
Db gyvenu tik sportu ir muzika ^^

Diskusijos Gyvenimas

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių