Diskusijos Gyvenimas

Kodėl verta gyventi?

Vartotojo avataras

vaiva

VIP

55,767.71 Lt

Standartinė » 2007 Vas 07, 23:04

Nežinau, bet iš tavo pasisakymų, tai tokią išvadą padariau, kad kelt save aukščiau kitų.

--------------------------------------

Vartotojo avataras

blueberry

Įsijaučiantis

3,336.22 Lt

Standartinė » 2007 Vas 08, 00:01

Tai koks skirtumas, forumas tai vieta savo minčių dėstymui.. Ir išvis kuo įvairesni žmonės - tuo įdomiau..Tuo gyvesnis forumas,kai yra skirtingos nuomonės.. :roll: Gi tame ir esmė, bliamba. :roll: Akivaizdu.

Vartotojo avataras

kristė

Patyręs forumietis

Kaunas

93.23 Lt

Standartinė » 2007 Vas 10, 19:08

Ilgai galvojau kodėl verta gyventi... Tinkamos priežasties taip ir neradau :roll:

Gal verta gyventi dėl tokios pat priežasties kaip ir mylėti

Monikutea

Lankytojas

414.10 Lt

Standartinė » 2007 Vas 14, 22:15

Gyventi verta tam, kad gyvenime kuo daugiau visko isbandytumeme, patirtumeme ir pasiektumeme. :roll:

Vartotojo avataras

blueberry

Įsijaučiantis

3,336.22 Lt

Standartinė » 2007 Vas 19, 00:46

Aš nihilistė, tad nežinau :piktas: .

Vartotojo avataras

Dievas.

Apšilinėjantis

Vasaros g. 5, Vilnius, kitaip - Rojus.

843.80 Lt

Standartinė » 2007 Vas 19, 22:59

Oh, taip! Tūlas vaikis tat sako, nė prasmės nesuvokdamas.

Vartotojo avataras

blueberry

Įsijaučiantis

3,336.22 Lt

Standartinė » 2007 Vas 20, 21:13

Tai, kad nėr ką čia elgtis. Question - reply. Be to, omg, tai buvo postas vien iš ironijos..Viskas.:mrgreen:

Vartotojo avataras

FANTA

Patyręs forumietis

Biržai

18.00 Lt

Standartinė » 2007 Vas 22, 21:32

Gyventi verta dėl savęs, kitų,... Nes gi artimieji kaip nuliūstu jei mirtum tu, aš , jis, ji,... GYventi reikia dėl pasaulio, dėl laimės ir gerovės :D:D:D (Vo kaip parašiau :D )

Vartotojo avataras

Wile

Apšilinėjantis

plunge

2,686.50 Lt

Standartinė » 2007 Kov 02, 19:36

Bet kas mums išto gyvenimo .Man jau pragyvenus 14 metų jau nenriu gyventi ar tik ne su artimasiais nes jie jau veda mene išproto.Kartais tas gyvenimas netaisingas , bet ir žiaurus :piktas: :x

Vartotojo avataras

Paulius

Patyręs forumietis

6,688.19 Lt

Standartinė » 2007 Bal 03, 07:59

Gyventi, kad gyventum, jaustum kančią ir džiaugsmą, dalyvautum pratybose, mokytumeis vis naujesnių gyvenimo pamokų, mokytum to kitus, padėtum kitiems, jiems esant nežinioje, nevilty, kad abejotum, kad patirtum, ko be kūno nepatirsi, kūnas duotas ne šiaip sau, be jo neišmoksi, negausi pratybų. Gyvenimas yra pratybos, kiekvieną akimirką mes jose dalyvaujam, net to nežinodami ar žinodami, žinant tai, dar sunkesnės tenka pratybos.... būna geras jausmas, kada pajauti, kad jau vieną ar kitą pamoką išmokai, būna malonu prisiminti tas abejonių kupinas minutes, kai suvoki jų prasmę, būna malonu jausti vidinę ramybę, patyrus šitiek sunkių pratimų su savimi, kovų prieš nieką, kai tiek esi kovojęs, ir tai buvo labai sunku, kadangi ieškojai priešo, kurio nebuvo, kai tiek laiko kovojai su vėju.... geeras jausmas. :D

Vartotojo avataras

Wile

Apšilinėjantis

plunge

2,686.50 Lt

Standartinė » 2007 Bal 14, 08:34

Geriau mirti is karto ir nesikankinti gyvenimu.

Bet jei visiems padedi buni malona atlaidi bet sutavimi elgiasi kaip pip kruva :piktas: ir tas gyvenimas neturi vis ven prasmes gerai musu gyvenimas prasidejo nuo gimimo ir kam reikia siekti kasko kad vis ven kas kada numirsim ir ja savo tuos igudzius nepanaudosi mirtije :P
Paskutinį kartą redagavo Wile 2007 Bal 14, 10:43. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Paulius

Patyręs forumietis

6,688.19 Lt

Standartinė » 2007 Bal 14, 10:42

o kas sakė, kad padėti reikia visiems? reikia pajausti, kam išties reikia tavo pagalbos, o tai nelengva žinoma... pati pagalvok, jeigu įgūdžių nenusinešim, tada kur ta prasmė? ogi labai paprasta, tiesiog būti ir yra prasmė, nebėgti nuo šios akimirkos, nebūti paskendusiam svajose ar praeities skauduliuose - būti, ko daugiau žmogui ir bereikia...

Vartotojo avataras

Wile

Apšilinėjantis

plunge

2,686.50 Lt

Standartinė » 2007 Bal 14, 10:54

gerai as gyvenu bet jei as niekur nepritampu nedgi seimoje niekur :(
klaseje esu niekas ,kieme taip pat niekas ,namuose tas pats tik sapnuose esu kas kas .stengiuosi nebekti nuo problemo bet visalaika nors ka ir daryciau jauciuosi kaip ispirta lauk is vaiko gyvenimo ir patekusi i nezinoma tamsu kambari kurioje nieko nera tik as ir mano mitys :(
as toje kambari vis galvoju kodel manes taip visi nekencia nesu nei senamadiska nei panke ar gote esu paprasta mergina kuriai nelemta tureti draugu ar artimuju :( :piktas:
nedgi jauciuosi kaip mano siela su blogom mintim kas kur kitur o mano kunas tik seselis atvaizdas kuris neturtu vaiksioti zeme

Vartotojo avataras

Paulius

Patyręs forumietis

6,688.19 Lt

Standartinė » 2007 Bal 14, 11:14

Bėda ta, kad per daug dėmesio skiri tik savo giliausiam aspektui, dėmesys turi būti paskirstytas aplinkai, energetiniam savo kūnui, o ar reikia skirti dėmesį pačiam dėmesiui? absurdas gaunasi.. man buvo labai panašiai, rodės manęs niekas nekenčia, visi šaiposi iš manęs, maniau gyvenu tarp blogų žmonių ir kėliau savo gerumą aukščiau jų.. bet bėda buvo many, ar galima sakyt, tai buvo pratybos man, kad tapčiau toks stiprus, koks ir turėčiau būti.. manau tie, kuriems lemta kęsti vidinį skausmą, yra kažkuo išskirtiniai, gal ypatingi, nes jiems duotas geras šansas tapti stipriems, labai stipriems. o tu išbūsi, neabejok. būk čia ir dabar, stenkis nepasiduot proto tauškalams, ignoruok ir būk.. laikui bėgant turėtum išmokti į kitų bevertę kritiką nekreipti dėmesio, maždaug kaip vanduo nuo žąsies nubėgs tie neverti dėmesio kritikos žodžiai, pasišaipymai. manyk, kad tie žodžiai skirti ne tau, jie skirti tavo ego. žinau, kas skaudžiausia - ta tuštuma. bet būk.. ir ji išsisklaidys, kaip išsisklaido tamsa pasklidus šviesai.

Vartotojo avataras

vaiva

VIP

55,767.71 Lt

Standartinė » 2007 Bal 14, 15:12

Gyvent jau verta vien dėl to, kad iš gyvenimo, galėtum išmelžt viską. Nuversiu kalnus. 8)

Diskusijos Gyvenimas

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių