Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Knygos rašymas, kūrybinis procesas

li94na

Įsijaučiantis

2,111.10 Lt

Standartinė » 2010 Gru 31, 22:19

Sveiki, ar kas nors jau rašėte savo knygą? Mėginote? Jei taip, kaip sekėsi, nuo ko pradėjote? Pradėjau pati rašyti knygą, tad įdomu, ar yra bendraminčių :} :)

--------------------------------------

Vartotojo avataras

sigaA

Patyręs forumietis

Šiauliai

10,689.24 Lt

Standartinė » 2011 Sau 04, 15:56

aš vieną kartą konkursui bandžiau rašyta kažką panašaus į neilgą knygą - istoriją. man buvo sunkiausiai visą tą istoriją, kuri sukosi mano galvoje, perkelti ant popieriaus. Visada atrodydavo, kad turėtų būti truputį kitaip, geriau negu yra ;) Taigi galų gale pritrūkau kantrybės ir mečiau ;) nors svajoju ir toliau kada nors, kai būsiu kantresnė parašyti romaną, detektyvą kupiną žmogžudysčių, žudikų-maniakų, narkotikų ir kitokių velnių :D

li94na

Įsijaučiantis

2,111.10 Lt

Standartinė » 2011 Sau 06, 21:16

Na, o aš visai neseniai pradėjau (Gruodžio 26d.), bet jau turiu skyrių (dar iš esmės nekoreguotą), dirbau po 4-5 val. per dieną :D Buvo taip: sėdėjau ant lovos ir atėjo idėja, veikėjai, siužetas, pabaiga... Viskas :D Neturėjau, kur dėtis ir pradėjau rašyti ;D Susirašiau; planą ir dirbu :} Tikiuosi nenuleisti rankų ir pabaigti, nors pirmąsyk rašau prozą (išskyrus vieną esė konkursui :D)

Vartotojo avataras

Epichrates

Lankytojas

Klaipėda

496.45 Lt

Standartinė » 2011 Sau 08, 00:46

Esu bandęs, bet išseko idėjos :). Gal kažkada... :) O šiaip nerašyk taip greit, nes nebenorėsi net matyti to rašymo :).

li94na

Įsijaučiantis

2,111.10 Lt

Standartinė » 2011 Sau 09, 17:02

Žinok, negaliu nerašyti :D mintys lekia pirmyn, ranka turi suspėt sugaudyti :D tai lyg priklausomybė jau man ;} nors, sakiau šią savaitę dar padirbsiu rimtai, paskui savaitę atsipūsiu, pergalvosiu, apžiūrėsiu, ką parašiusi :} Tikiuosi užteks ryžto, ypač, kai teigiamų komentarų susilaukiau :}

Vartotojo avataras

molikas10

Įsijaučiantis

14.20 Lt

Standartinė » 2011 Vas 05, 15:00

as ir pradejau rasyt knygas, bet po kiek laiko atrodo nesamoningos jos man ir metu.
buvau pradejus gal kokias 5.
dabar pradejus rasyt 3 knygas, is ju 1 dar rasau, o kitas palikus, nes joms laiko nera.
ideju visuomet yra tik gaila, kad laiko ne.

li94na

Įsijaučiantis

2,111.10 Lt

Standartinė » 2011 Kov 26, 21:01

Na, aš rašymu nelaikau tokio dalyko, kad va: rašau 3 ar 5 istorijas išsyk. Man tai susikoncentravimas į vieną istoriją ;}

Austtejja

Lankytojas

117.00 Lt

Standartinė » 2012 Kov 29, 21:58

sveiki, nors esu dar nepilnametė, bet pati noriu kažką parašyti ir sudominti kitus. turiu sukūrusi keletą trumpų romanų, kartais parašau eilėraščius, bet dabar esu susitelkusi į knygą. esu bandžiusi rašyti daug knygų, bet man pritrūkdavo idėjo ir mečiau tai nuspresdama kad tai ne man... bet kelias naktis sapnavau keistą sapną, todėl pagavojusi, kad tai gera mintis, sumąsčiau aš parašyti. pasidomėjau kiek kainuoja knygos išleidimas ir praėjo noras rodyti ją kitiems, juk esu tik 8 - okė, pridarau daug skirybos, rašymo klaidų, todėl labai gaila, kad svajonę tapt rašytoja teks atidėti :(

robertuke1231

Lankytojas

117.00 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 08, 23:15

Austeja, pilnai suprantu. As taip pat dabar busiu astuntoke, rasau knygas (dabar apie 190psl) ir siandien skaitinejau visur apie isleidimo kainas. Baisu!

li94na

Įsijaučiantis

2,111.10 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 15, 00:16

Patariu svetainę www.pertrauka.lt pirmiausia aplankyt. Daug naudos, išties :) Dabar rašau noveles, tobulėju, bet gyvenimo kelias - biochemija. P.S. Vienas yra Šiaurės atėnuose . Suveskit "pakalnute sudygęs" ir rasit :) bet čia tik vienas iš pirmųjų tokių rimtesnių :) dabar truputį kitaip rašau jau :)
Sėkmės tuo užsiimantiems. P.S. ta knyga ištrinta ir sunaikinta, nes buvo tikrai ne tiek gera, o ir aš savikritiška :D

li94na

Įsijaučiantis

2,111.10 Lt

Standartinė » 2012 Lap 09, 21:07

Taaip, grįžtu. Galbūt trumpam. Bais reikia pagalbos. Kad pabūtumėte skaitytojais :D Planuoju dalyvauti tokiame "pirmosios moksleivio knygos" konkurse. Būtų smagu gauti atvirų nuomonių, pastebėjimų :) Kokiu būdu tai padaryti - sutartume, jeigu norėsit, žinoma, kas nors :)

beata.gaudvile

Lankytojas

117.00 Lt

Standartinė » 2013 Bal 01, 16:15

Parašyti knygą yra viena, tačiau išleisti yra sunkiau :)

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2013 Bal 02, 11:43

Parašyti knygą yra viena, tačiau išleisti yra sunkiau

O jeigu išleidi knygą,tai kažin ar jinai susilauks populiariumo?Nu nebūtinai pripažinimo,bet apskritai,ar ją kas nrs įsigys.Seniau,kai knygos vos ne vienintelė pramoga buvo,tai žmonės galbūt griebdavo tas naujo leidimo knygas,o dabar man kažkaip atrodo,jog nelabai kas ir perka.Nors gal klystu,nes šiaip nieko nežinau apie tai.

Vartotojo avataras

ShadowSelf

Apšilinėjantis

689.00 Lt

Standartinė » 2013 Spa 09, 16:34

Keletą kartų rašiau, tai būdavo ir man taip, kad rašai ir minčių pilną tik reikia spėti jas surašyti ir sudėlioti. Svajoju kada nors tikrai kokią rimtą ir gerą knygą parašyt, bet abejoju ar sugebėčiau parašyti ką nors super originalaus :/.

Izabelė

Dalyvis

770.00 Lt

Standartinė » 2013 Gru 17, 11:25

Austtejja rašė:sveiki, nors esu dar nepilnametė, bet pati noriu kažką parašyti ir sudominti kitus. turiu sukūrusi keletą trumpų romanų, kartais parašau eilėraščius, bet dabar esu susitelkusi į knygą. esu bandžiusi rašyti daug knygų, bet man pritrūkdavo idėjo ir mečiau tai nuspresdama kad tai ne man... bet kelias naktis sapnavau keistą sapną, todėl pagavojusi, kad tai gera mintis, sumąsčiau aš parašyti. pasidomėjau kiek kainuoja knygos išleidimas ir praėjo noras rodyti ją kitiems, juk esu tik 8 - okė, pridarau daug skirybos, rašymo klaidų, todėl labai gaila, kad svajonę tapt rašytoja teks atidėti :(

Aš taip pat rašau eilėraščius, esu nemažai pradėjusi rašyti ir "knygų". Bet nė vienos nesu pabaigusi :( nes neužtenka kantrybės. Taip pat, norėčiau tobulėti ir kada nors pasidalinti savo kuryb su kitais :) na, kada nors gal taip ir nutiks. Arba ne...

Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungęs 1 narys :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečias
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias