Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Knygos anglų kalba

Vartotojo avataras

DripDrop

Patyręs forumietis

Kaunas

2,859.86 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 08, 14:04

Skaitote knygas anglų kalba? O galbūt kitomis užsienio kalbomis? Kodėl pradėjote jas skaityti?

--------------------------------------

eitvys

Forumo gyventojas

55.97 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 08, 14:39

Neskaitau. :roll: O kam skaityt kita kalba jei gali skaityt lietuviškai. :) Na nebent dar nebūtu išleista lietuviškai. :roll:

Nemalonus

Dalyvis

Vilnius

1,649.16 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 08, 14:42

Turėjau anglišką Mein Kampf versiją (vokiškai labai prastai moku, todėl EN rinkausi). Bet neperskaičiau, ir nesiruošiu angliškai jos skaityti, kažkaip iškraipoma kalbėsena (rašysena), ir gana nepatogu, nes pasitaiko tikrai nežinomų žodžių, ir reik žodyne tikrintis...

Vartotojo avataras

Fregatta*

Forumo gyventojas

Zarasai

822.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 08, 15:13

eitvys rašė:Neskaitau. :roll: O kam skaityt kita kalba jei gali skaityt lietuviškai.

Vartotojo avataras

Pauzė.

Aktyvus dalyvis

Klaipėda

1,577.48 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 08, 20:39

Skaitau retkarčiais tokias labai lengvas anglų knygeles, kad lavinčiau kalbą. Bet jei yra galimybė lietuviškai skaityti, tai skaitau lietuviškai. Nes geras knygas gaila angliškai skaityti, nes žinau, kad galiu kai ko nesuprasti.

Vartotojo avataras

HeartShapedBox

Įsijaučiantis

3,499.45 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 08, 20:49

Kartais pasiimu kokią anglišką, bet taip iki galo ir nebaigiu.. Šiaip gerai, kaip sakė lavinti kalbą, kokią lengvesnę reiktų ; )

Vartotojo avataras

Giliukė

Patyręs forumietis

Londonas

460.76 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 12, 10:48

Na, aš manau, kad nekenkia paskaityti ir anglišką knygą. Kartais dar įdomiau gerą perskaitytą knygą paskaitinėt ir angliškai, kai kurie žodžiai, frazės, sakiniai ar citatos įgauna kitą prasmę. Be to tikrai visai įdomu paskaityti originalo kalba, kuria rašė autorius(-ė). Taip jautiesi artimesnis(-ė) pačiai istorijai aprašytai toje knygoje. ; )
O šiaip pati negalėjau sulaukti poros knygų, kurių net angliškų sunku būtų Lietuvoje nusipirkti, tad paieškojau internete PDF versijų, parsisiunčiau, perskaičiau ir dabar džiaugiuosi. Lauksiu išleistų lietuviškai ir skaitysiu vėl. ; )

Vartotojo avataras

DripDrop

Patyręs forumietis

Kaunas

2,859.86 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 22, 18:16

Šiandien kaip tik baigiau skaityti vieną anglišką knygą. Maniau bus sunkiau, bet tik pradžioj prireikė šiek tiek žodyno pagalbos, paskui, jeigu kokio žodžio reikšmės ir nežinodavau, jį suprasdavau tiesiog iš konteksto.
Manau, tai puikus būdas lavinti kalbą, nes naudojant ją praktiškai (skaitant knygas, žurnalus, žiūrint TV) daug lengviau įsisavinti žodžius, nereikia "kalti" atmintinai (beje, po tokio kalimo jie dažnai pasimiršta, jeigu nenaudoji) ir gramatines žinias plečia : )
Be to, man netgi savotiškai įdomiau skaityti užsienio kalba. Šioks toks iššūkis : )

Vartotojo avataras

insomned

Forumo gyventojas

Vilnius

296.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 10, 21:07

Šiaip, manau jei knygos autoriaus kalba yra anglų ir knyga labai patinka, tai kodėl gi ne? Visvien originalo kalba skaityt įdomiau.
O šiaip tai pati neskaičiau, gal kada reiks pabandyt.; D

Vartotojo avataras

DizzY.

Forumo gyventojas

Kaunas

31,917.65 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 16, 17:53

Aš esu perskaičius dvi angliškas knygas: "Around the world in 80 days" ir "If Only". Man įdomu skaityt ir angliškas knygas šiaip, bet kam jas skaityt, juk per lietuvių kalbos pamoką atsiskaityt jos neleidžia. :D

Vartotojo avataras

cloudmaker

Aktyvus dalyvis

930.65 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 19, 12:34

Esu skaičius "New Moon". Geresnė nei lietuviška. Kartais taip išverčia, kad patyliu

Vartotojo avataras

Gallenone

Aktyvus dalyvis

Mažeikiai

3,440.28 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 19, 12:35

Neskaitau, nes nelabai tesuprantu tą anglų kalbą, taigi..

Vartotojo avataras

cloudmaker

Aktyvus dalyvis

930.65 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 20, 15:54

O gaila. galėtum perskaityt ;)

Vartotojo avataras

candella.

Forumo gyventojas

empty streets.

23,956.77 Lt

Standartinė » 2011 Lap 26, 15:18

Anglų kalba skaičiau nedaug knygų. Keletą plonesnių anksčiau mokyklai anglų mokytoja liepdavo perskaityt, bet jos paprastos buvo. Dar teko skaityt Hario poterio 7 dalį angliškai, nes negalėjau sulaukti lietuviškos. ;d

Vartotojo avataras

rausvas.katinėlis

Aktyvus dalyvis

9,634.98 Lt

Standartinė » 2011 Lap 30, 19:50

mano vienintelės ir paskutinės angliškos knygos pastaruoju metu buvo, berods, 7 ir 8 dalys iš Sukės Stekhaus vampyriškų nuotykių. Buvau ką tik perskaičius 6 dalį, ir galvojau, nu jau ne, taip negali baigtis... :D

Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių