Įvairūs Straipsniukai

Keisčiausi bankų plėšikai

        

Standartinė HotMess » 2012 Rgp 10, 00:47

Realiame gyvenime bankų plėšikai, pasirodo, gali būti daug kūrybingesni netgi už filmų herojus. Pateikiame keisčiausius bankų apiplėšimo atvejus, kurie stebina savo išradingumu.


Herojus iš „Žvaigždžių karų“

Banką apiplėšęs vyras buvo apsirengęs kaip gerai visame pasaulyje žinomo filmo „Žvaigždžių karai“ herojus. Skirtumas tik tas, kas apiplėšimo metu jis neturėjo dar ir kultinio raudono kardo, kurį filme turi herojus. Šis plėšikas pasinaudojo paprastu pistoletu.

Paveikslėlis

„Iš pradžių niekam neatrodė, kad čia tikras apiplėšimas, buvo netgi juokinga, bet vėliau, kai vyriškis pradėjo aršiai reikalauti pinigų grasindamas ginklu, tapo aišku, kad tai rimta“, – pasakojo restorano, įsikūrusio šalia banko, darbuotojas, tapęs įvykio liudininku.Vagišės vienuolės

Du ginkluoti vyrai apiplėšė banką persirengę...vienuolėmis. Pasak liudininkų, nusikaltėliai buvo su tokiomis pačiomis kaukėmis, kaip ir nusikaltėliai filme „City of Thieves“ (angl. „Vagių miestas“).

Paveikslėlis

„Tai buvo labai baisus užpuolimas, jautėmės kaip tikrame filme“, – prisipažino banko darbuotojai.Keistas senis

„Neklaužada dieduku“ pramintas vagis jau patraukė ne tik teisėsaugos dėmesį – socialiniame tinkle „Facebook“ netgi susikūrė jo gerbėjų klubas.

Paveikslėlis

Senyvo amžiaus vyriškis kaltinamas vienuolikos bankų apiplėšimu, o pareigūnams iki šiol nepavyko jo sulaikyti. Pasak policijos, nusikaltėlis vis dar laisvėje ir sunku prognozuoti, ar pavyks jį kada nors sulaikyti, nes tyrėjams kyla įtarimas, kad Diedukas iš tikrųjų gali būti jaunas vyras, tiesiog meistriškai užsimaskavęs po seno žmogaus kauke ir įvaizdžiu.Džentelmeniškasis plėšikas

„Plėšiku gėlininku“ pramintas vagis tokią pravardę gavo neatsitiktinai: apvogęs banką, darbuotojai, atidavusiai jam pinigus, jis įteikė gėlių.

Paveikslėlis

„Gėlės buvo dėkingumo ženklas žmogui, kuris man atidavė tai, kas nei jam, nei man nepriklauso“, – keistą savo poelgį aiškino vagis Edwardas Pembertonas.Gamtos mylėtojas

Šiam vagiui turbūt pritrūko laiko ar pinigų įspūdingoms kaukėms, todėl jis nusprendė, kad geriausia kaukė bus iš gamtos – prisidengęs veidą keliomis medžių šakomis, vyras nepabūgo būti atpažintas ir ryžosi plėšti banką.

Paveikslėlis

Viskas jam galbūt ir būtų pavykę, bet koją pakišo būtent minėtoji „skylėta“ kaukė: vaizdo kamerose užfiksuotą vagies veidą atpažino žmonės, kurie pranešė policijai ir keistuolis buvo suimtas.„Stilingasis“

Plėšikas, kuris savo aprangoje ir kaukėje panaudojo net keliolika detalių, tikrai atrodo keistai. Plėšdamas banką jis buvo apsivilkęs megztinį, apsitempęs ant galvos juodą kaukę, ant kurios buvo užsidėjęs keistus akinius ir dar keistesnį galvos apdangalą, kurio paskirtį apskritai sunku net įsivaizduoti.

Paveikslėlis

Vis dėlto, galbūt keistos maskuotės nereikėtų nuvertinti, nes vagis iki šiol nėra sulaikytas: pagrasinęs pistoletu ir pasiėmęs pinigus jis įšoko į automobilį ir dingo.Vagis Lincolnas

Plėšikas, turėjęs labai panašią barzdą kaip ir 16-asis Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Abrahamas Lincolnas, priėjęs prie banko darbuotojos ženklu parodė, kad ši duotų pinigų. Nieko nekalbėjęs jis pakėlė savo maškinėlius, kad moteris pamatytų po jais esantį pistoletą.

Paveikslėlis

Kasininkei susiruošus atiduoti pinigus, vyras iš jos tepaėmė 100 dolerių ir spruko.Juodaodis–baltaodis plėšikas

Šis vagis ilgai kankino policijos pareigūnus, kurie niekaip nesugebėjo jo sulaikyti, todėl jam pavyko apiplėšti net šešis bankus.

Pareigūnų paieškas trukdė tai, kad jie buvo įsitikinę, jog reikia ieškoti juodaodžio vyro, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, iš tikrųjų buvo tikrų tikriausias baltaodis.

Paveikslėlis

Pasirodo, tamsi oda tebuvo itin geros kokybės maskuojanti kaukė, kuri vagišiui atsiėjo 700 JAV dolerių. Neaišku, kaip ilgai policijos pareigūnai dar būtų ieškoję „juodaodžio vagies“, jei ne jį demaskavusi mergina. Vaikino mylimoji visiškai netikėtai jo spintoje rado kelias tokias kaukes ir daug pinigų, todėl supratusi, kad vyksta kažkas blogo, ko ji nežino, iškvietė pareigūnus ir plėšikas buvo suimtas.Vagilė su ūsais

Niujorko banką bandęs apiplėšti vagis, rodos, savo sumanymą gerai užsimaskuoti galvojo ne vieną dieną: jis stengėsi sukurti pagyvenusios moters įvaizdį, todėl apsirengė suknele, panaudojo peruką ir netgi pasidarė makiažą. Vienintelis dalykas, išdavęs „moteriškę“ buvo aiškiai matomi vyriški ūsai, kuriuos jis paprasčiausiai pamiršo nusiskusti.

Paveikslėlis

Tokia, rodos, maža klaidelė pareigūnams padėjo greitai surasti nusikaltėlį. Jie išsiaiškino, kad vyras tokiam kostiumui sukurti naudojo savo motinos drabužius ir kosmetiką.Paštininkas

Vagis, apsirengęs paštininku, sugebėjo meistriškai apvogti du bankus, sugaišęs mažiau negu valandą. Policijai iki šiol nepavyko sulaikyti paslaptingojo „paštininko“.


Paveikslėlis

--------------------------------------

   

Vartotojo avataras

Vykst

®espect
 
Pranešimai: 3161
Kaunas

 2,821.00 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 10, 02:27

neblogi tokie : DĮvairūs Straipsniukai

 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių