Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Ka jūsų tėvai mano apie jūsų klausomą muziką?

Vartotojo avataras

Baigtė

®espect

Reykjavik

3,504.31 Lt

Standartinė » 2010 Lie 29, 16:47

marcius1515 rašė:...tai ateina į kambarį ir neišeina, kol albumas nesibaigia...

Šito tai žiauriai nemėgstu...

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Zm0gis

®espect

Grand Line

47.21 Lt

Standartinė » 2010 Lie 29, 23:15

Priklauso kokia muzika klausau. Jai klausau nrml ne roka pvz tai nk nesako tiesiog demesio nekreipia... O jai roka koki klausau tai... Iskarto sako arba pritildyti arba "persijunk, gi turi normalesnių" :D

Vartotojo avataras

artcurlyfied

Patyręs forumietis

Old Trafford

7,408.23 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 06, 23:02

Pastaruoju metu nebenervina, nekontroliuoja, nekomentuoja ir apskritai toleruoja mano klausomą muziką. Bent jau tėtis. Mama irgi gal kažkiek prisideda prie mūsų,

Hiphoper64

Aktyvus dalyvis

Vilnius

9,830.21 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 16, 18:58

Manau džiaugiasi, kad nesu pop muzikos auka, kaip dabar daugelis. Sako, kad suprantu kas yra tikra muzika klausydama įvairaus stiliaus roko ir kartais metalo. : )
Aš klausau savo mamos laikų grupių dainas. Pvz. Depeche Mode, Radiohead, Sex Pistols ir pan.
Paskutinį kartą redagavo Hiphoper64 2010 Rgs 05, 15:09. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Akacija

Apšilinėjantis

1,009.51 Lt

Standartinė » 2010 Rgp 25, 16:25

Prašo pritildyt tik naktimis, o šiaip tai patys taškytųsi, jei būtų jauni ;D
Labai džiaugiasi, kad popso neklausau ir kad nevaikštau kiemais su forsais spjaudydama siemkas į bumčiko ritmą :DD

Vartotojo avataras

rausvas.katinėlis

Aktyvus dalyvis

9,634.98 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 01, 23:41

nepatinka nei vienam mano muzika. Tetė scooterių klauso, o mama, kai klausiau Jievos, sako: „Kokios liūdnos muzikos klausai“, brolis tai jau priprato, kartais net prašo paleist kurį nors gabalą :haha:

Vartotojo avataras

seabear

Mis Linksmai

Vilnius

8,200.78 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 02, 18:14

mano muzikiniui skoniui didelę įtaką padarė tėvai, todėl vis dar patinka visoks senesnis rokas ir pan., o dabartinė muzika, kurią klausau, abiems tėvams labai patinka, tiek visokie MGMT, tiek Nirvanos, tiek islandų muzika, tiek elektronika, tiek indie, nu žd, sutariam. ir maišnoj leidžiam arba senus kompaktus, arba mano.;d labai džiaugiuos

Vartotojo avataras

illuminated

®espect

-13,145.73 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 02, 18:25

mano mama visai nėra suinteresuota muzika, na tik ten kažkokia truputį neaiškia, bet kadangi aš tolerantiška ir po jos telefą nesiknaisioju;| tėtis tai labai mėgsta seną mano muziką ir šiaip kartais pasiklauso mano mp4:| tai faktas, kad naujesnės mano klausomos muzikos jis TIKRAI nemėgsta;D tai vat kartais pametėdavo man frazelių apie mano muziką;D (žinau, kad juokais, bet vistiek kompleksą įgavau dėl to;D)

Vartotojo avataras

insomned

Forumo gyventojas

Vilnius

296.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 10, 18:34

Nei mėgsta nei nemėgsta. Šiaip kartais susėdam su mama ir abi mano iPod'o paklausom, bet tai būna retai.; Dd
O tėtis išvis muzika per daug nesidomi, o jei domisi, na, vistiek - manąja tikrai ne. :cha:

Vartotojo avataras

FullOfTea

Įsijaučiantis

Neverland

1,393.00 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 10, 21:19

Mano mama ne kritikuoja mano muzikos skonio ir net jei kritikuotu man butu tas pats (ka tai keicia?). Kai kurios mano megemos grupes jei patinka ar bent jau patiko :-). Malonu kaip taip buna. Mano mociute - patriote tai jai uzsieno muzika ne prie sirdies. .

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 18, 17:46

Visai gerai sutariam dėl muzikos.Mama mėgsta The Cure,tėvas GNR,metallica,rhcp,scorpions ir kt. be to abu kartais pasineša ant kokio bumčiko,kuris sėdi radijo stočių top'e. :D hm,net mano močiutė klauso Depeche Mode. :D

Vartotojo avataras

NeverAgain

Patyręs forumietis

Kažkur toli

724.87 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 18, 17:49

Mano mama dažnai sako, kad š klausau, o tėtis dėmėsio nekreipia :D Tiem tik per "Lietaus" radiją muzika gera :lol:

Vartotojo avataras

absinthe'ish

Įsijaučiantis

778.42 Lt

Standartinė » 2011 Lie 26, 19:22

Nors tuoj 50 sieks, net labai normaliai reaguoja, ypač tėtis (dažnas kompanionas, prašantis pagarsint muziką kol rūko balkone :D). Mama prisijungia kai senesnių grupių klausaus. Patys įtaką padarė su rock klasika (Queen, KISS, Led Zeppelin, Deep Purple, Whitesnake, Pink Floyd etc.) dabar pati naršau po truputį. Px, kad leidžiuos ant alternative-indie ir kažko labiau pop (ne, ne ant to mtv europe pop) :D

Acid Drops

Aktyvus dalyvis

4,587.07 Lt

Standartinė » 2011 Lie 27, 00:12

Klausausi to ką ir mano mama klausėsi. :D Seno gero roko - pas mane popso ar kažko kito nė su žiburiu rast neįmanoma ir tuo didžiuojuosi! :sweeet:

Vartotojo avataras

devilish

®espect

17.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 27, 00:38

Tėvam nelabai patinka mano muzika arba išvis nepatinka, bet to į akis nesako. Kai kur nors važiuojam tai visada būna įjungta lietaus stotis ir jiems ta muzika patinka. Kai groja kokią anglišką dainą patėvis juokais prašo išverst apie ką dainuoja :D

Linksmai.lt projektai Lyrics.Linksmai.lt (Muzika)

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių