Įvairūs Gyvūnai

Jūsų mirę mylimi gyvūnai

Vartotojo avataras

Vytauciukea

Aktyvus dalyvis

Marijampolė

14,257.18 Lt

Standartinė » 2009 Bal 14, 18:37

as turejau balta katinuka. jis pas mane prabuvo metus! kai jis mire ta naktis buvo pati baisiausia nes sapnava tik ji ir prabudinedavau galvodavau kad jis gyvas...o dive jau rasau ir verkiu [beveik] jei buciau gyvenus kokiam pirmam aukste tai dar ir dabar ji tureciau nes jis issoko is 10 auksto bet uz tai daba t uriu katyte!ir dar turesiu kaciuka bet labai noriu suniuko! :prašau:

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Blackwolf

Dalyvis

Jonava

944.28 Lt

Standartinė » 2009 Bal 19, 17:40

Auginau miela Dzingalijos Ziurkena , vardas buvo Puke , kazkaip sirgti pradejo , nevalge nieko , viena diena atejau ir pamaciau kad namelyje savo tarp vatos susirietus nebekvepuoja .. gaila buvo ...

Vartotojo avataras

Apocalypsia

Dalyvis

4,769.13 Lt

Standartinė » 2009 Bal 29, 18:01

Prieš kelis metus auginau juodą katiną vardu Mikas. Labai mielas buvo nors gerai neprisimenu nes dar pradinėse klasėse buvau. Susirgo akmenlige ir gal po mėnesio nugaišo. Dar tik trijų metų buvo. Gal mėnesį verkiau.

Po to auginau Sirijos žiurkėną, Rikutė vardu. Bet labai greitai susirgo ir trijų mėnesių nugaišo. Verkiau nedaug gal tik porą dienų nes labai trumpai auginau. Bet vistiek gaila gyvūnėlio...

Dar po to auginau kitą siriškąjį žiurkėną Rudę. Bet jau bijojau kai pirkau kad po trijų savaičių nugaiš nes katinas-3 metai, žiurkėnas-3 mėnesiai. Jau ji gana pagyvenus buvo, beveik 2 metai. Bet ne sava mirtim mirė. Vieną kartą kaimynas netyčia man per rankas trenkė o jose laikiau Rudę. Ir gal po poros savaičių pradėjo bloguot ir nugaišo...buvo graudu žiūrėt kai narvelyje vos paeidama nemiegojo o dar ratą bandė sukt...tame rate ir nugaišo...jaučiu tuoj apsiverksiu.... :prašau:

Vartotojo avataras

gauronas

Aktyvus dalyvis

Raseiniai

7.90 Lt

Standartinė » 2009 Bal 29, 20:54

as turejau katina puki syki isejo is namu ir nebe grįžo . paskui kaimynai rado toleliau nuo namu pervaziuota :prašau:

Vartotojo avataras

Etcetera

Moderatorė

Vilnius.

8,985.19 Lt

Standartinė » 2009 Geg 16, 11:54

O vakar sužinojau,kad suvažinėjo mano 7-8 mėnesių kačiuką ..
:[

Vartotojo avataras

haliucinacija.

Forumo gyventojas

france

669.39 Lt

Standartinė » 2009 Geg 16, 13:36

Dž. rašė:O vakar sužinojau,kad suvažinėjo mano 7-8 mėnesių kačiuką ..
:[

Užjaučiu. ;[
Mano du žiurkėnai mirė.
Bet skaudžiausia buvo kai mano mylimiausią kaimo kalytę Sara-rotveilerė buvo,bet ji tokia meili buvo,nepiktybinė,kaip kiti rotveileriai ir ją,kai jai buvo 6 mėnesiai irgi pervažiavo.;[
Tada labai ilgai liūdėjau.;[

Vartotojo avataras

Tarja

Aktyvus dalyvis

16,453.19 Lt

Standartinė » 2009 Geg 16, 15:42

Labai skaudu buvo kai dėl senatvės mirė mano šuo Tutis, jis buvo labai mielas, akys išraiškingos ir visada atrodydavo tokios suprantančios.
Taip pat labai verkiau kai nutrenkė mūsų katiną Rikį. Kievieną rytą jis mane palydėdavo į mokyklą, kadangi man nuo mokyklos 2min. kelio. Taigi tą nelaimingą rytą Rikį pertrenkė mašinai kai jis mane lydėjo. ;[[

Miss_x

Lankytojas

60.84 Lt

Standartinė » 2009 Geg 17, 23:57

Aš turėjau jūrų kiaulytę Rikę, ji mirė kai jai buvo 5 metai :/
Prieš kokius 3 metus. Ai, bet dbr katę turiu.. xDD

Vartotojo avataras

Panelė Niurzga*

Dalyvis

Radviliškis

7,173.72 Lt

Standartinė » 2009 Geg 18, 14:48

Mirė dvi jūrų kiaulytės : Maksas ir Blondė.
Ir šuo Demonas, petrenkė mašina jį...
Ai dar bevardė žuvytė nugaišo, po savaitės kai ją nusipirkom, nes tėtis akvariumą su feirį išplovė.. ; D

Vartotojo avataras

Kornė

Forumo gyventojas

Kaunas

2,250.00 Lt

Standartinė » 2009 Geg 18, 15:16

Geri vardai Tavo augintinių :D

Vartotojo avataras

Panelė Niurzga*

Dalyvis

Radviliškis

7,173.72 Lt

Standartinė » 2009 Geg 18, 18:07

Kornė rašė:Geri vardai Tavo augintinių :D

Mano ?

Vartotojo avataras

suzuke

Aktyvus dalyvis

Rokiškis.

8,150.94 Lt

Standartinė » 2009 Geg 19, 12:28

Geltona Papūga
vardu gelsvute :prašau: :| :(

Šis tinklapis žmonėms kurie dievina gyvunus

www.gyvunugloba.lt

Vartotojo avataras

bebop

Aktyvus dalyvis

Vilnius

3,218.31 Lt

Standartinė » 2009 Geg 27, 11:22

Laukinė katytė Pepė. Jai jau buvo17-18 metų. Pati geriausia pasaulyje. Aš užaugau jos akyse. Ji pykdavosi su mano tėčiu labai. Būdavo didžiausi priešai. Bet laikui bėgant pamilo vienas kitą. Senelio buvo pati geriausia draugė kai netekom močiutės. Buvo taip liūdna...

Vartotojo avataras

deii

Patyręs forumietis

Kaunas

12,968.28 Lt

Standartinė » 2009 Geg 27, 11:37

Turejau tigrini bogseri vardu Brunonas. Jo akys buvo tamsiai rudos rupestingos Jis mane labai megdavo, mego zaisti sumanim jam buvo jau buvo sueje 8metai. Tetis nakti isvede pasivaiksciot ir grįžo be jo..Ir pasake kad pabego :\ Bet as nujauciu vedziodamas manno Bruniukas nugaiso is senatves :prašau: :prašau: verkiau beveik 2 menesius del jo :prašau: Dar ir dabar isspaudziu asara :prašau:

Vartotojo avataras

Ksė.

®espect

Vilnius.

15,621.05 Lt

Standartinė » 2009 Geg 27, 12:38

Du žiurkėnai, atėjo galas...: D
3 Žuvytės nežinau dėlko
Kokerspanielis palindo po mašina. :prašau:

Įvairūs Gyvūnai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungęs 1 narys :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečias