Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Jodi Picoult

Vartotojo avataras

cloudmaker

Aktyvus dalyvis

930.65 Lt

Standartinė » 2010 Rgs 26, 10:47

Puiki rašytoja. Skaičiau dvi jos knygas: "Dešimtasis ratas", "Devyniolika minučių". Pasitaroji paliko tikrai didelį įspūdį.

--------------------------------------

Vartotojo avataras

ag.v

Dalyvis

Klaipėda

206.01 Lt

Standartinė » 2010 Gru 12, 00:12

Skaičius esu tik "Mano sesers globėjas". Laaabai patiko. Dabar labai noriu nusipirkt "Trapumas", manau irgi nebloga turėtų būt :-) Sužavėjo iš tiesų šita rašytoja.

Vartotojo avataras

Victoria.

Įsijaučiantis

1,402.96 Lt

Standartinė » 2010 Gru 13, 16:08

Mūsų šeima ją myli. :love: :lick:

Vartotojo avataras

Arbatinuke.

Aktyvus dalyvis

Tralialia sala

7,322.65 Lt

Standartinė » 2011 Geg 09, 11:09

Perskaičiau ką tik 'Mano sesers globėjas', pradėsiu 'Devyniolika minučių'. Lengvai taip skaitėsi, patiko.
+ 'Dešimtasis ratas'
Paskutinį kartą redagavo Arbatinuke. 2011 Lie 29, 19:21. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

rausvas.katinėlis

Aktyvus dalyvis

9,634.98 Lt

Standartinė » 2011 Geg 11, 01:15

neįprastas rašymo stilius, kai kas kiekvieną skyrių vis kitas veikėjas :-)
turiu kelias jos knygas. Tik vieną perskaičiau, bet tik todėl, kad kitoms neužtenka laiko.

Vartotojo avataras

Pabaisiuke

Lankytojas

376.00 Lt

Standartinė » 2011 Geg 18, 23:03

Skaičiau pora jos knygų, visai stilius nepatiko, gal todėl, jog nėra aktualios vaikų - tėvų, šeimos santykių problemos

Vartotojo avataras

Purple_Sun

Patyręs forumietis

8,105.86 Lt

Standartinė » 2011 Geg 20, 18:12

''Dešimtasis ratas'' skaičiau. ''Devyniolika minučių'' vat dabar skaitau, liko 200 psl :) Įdomiai taip visai.

Vartotojo avataras

Edna

Įsijaučiantis

Vilnius

1,294.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 15, 18:50

Šios autorės perskaičiau tik "Dešimtasis ratas" iš tikrųjų labai patiko, prikausto dėmesį.
Mačiau tik filmą "Mano sesers globėjas".

Ar man tik taip pasirodė, ar daugelyje knygų vis rašoma, kad kažkas suserga vis kokia nors liga? (sprendžiu iš perskaitytų anotacijų)

Vartotojo avataras

insomned

Forumo gyventojas

Vilnius

296.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 15, 20:29

Jau seniai neskaičiau Picoult knygų, bet man rodos - klysti. Esu perskaičius 3 jos knygas ir tik "Mano sesers globėjas" iš esmės paremtas liga.

Vartotojo avataras

Edna

Įsijaučiantis

Vilnius

1,294.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 15, 20:34

Va knygos "Trapumas" anotacija

Šešiametė Šarlotės ir Šono O'Kyfų dukrelė Vilou serga reta trapių kaulų liga, dėl kurios per neilgą savo gyvenimą jau iškentė daugybę kaulų lūžių, iš jų septynis - dar net negimusi. Šarlotė, gera konditerė, išėjo iš darbo, kad galėtų nuolat rūpintis Vilou, ir kaip įmanydama saugo ją, o kai vis dėlto nepavyksta - stengiasi palengvinti vaiko vargus. Kai advokatė praneša O'Kyfams apie galimybę pateikti neteisėto gimimo ieškinį, kuriuo būtų siekiama pripažinti akušerę ginekologę - kartu ir Šarlotės geriausią draugę - kalta dėl to, kad nenustatė Vilou ligos pakankamai anksti, kai dar įmanomas abortas, šeima ima byrėti. Šarlotė, įsijautusi į puolimą, darosi vis agresyvesnė; Šonas nepritaria tokiam ieškiniui ir parašo skyrybų prašymą; o Amelija, paauglė Vilou sesuo, kovodama dėl tėvų dėmesio pasiduoda bulimijai ir ima žaloti save...

Tai ir pagalvojau, kas čia per.. :)

Vartotojo avataras

insomned

Forumo gyventojas

Vilnius

296.00 Lt

Standartinė » 2011 Lie 15, 20:52

Gali būt - neskaičiau

Vartotojo avataras

meowolf

Patyręs forumietis

Kaunas

6,503.72 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 16, 13:40

Nu ką, ir aš pasireikšiu.
Esu skaičiusi "Devyniolika minučių", "Dešimtas ratas","Kitas gyvenimas", "Trapumas".
Perskaičius pirmas dvi knygas tikrai maniau, kad nuostabi rašytoja, knygos lengvai skaitomos, įdomios. Bet perskaičius "Trapumas", pastebėjau, kad beveik visos knygos tokios pačios. Na, ne tokios pačios, bet gan panašus siužetas, toks pats rašymo stilius ir nieko naujo.
Viso turiu 8 jos knygas, bet matyt "atsiskaičiau" jau jos, nes kitas skaityt ranka nekyla. (:

Vartotojo avataras

balti.drambliai

Dalyvis

303.00 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 18, 09:40

Pamenu, kai perskaičiau "Mano sesers globėją", buvau labai susižavėjusi: neįprastas rašymo stilius, greitai užkabina, įtraukia, įdomus siužetas. Vėliau perskaičiau "Dešimtąjį ratą", o vakar pabaigiau "Devyniolika minučių" ir supratau, kad sustosiu, užtenka man šios rašytojos.:} Labai talentinga, bet tikiu, kaip yra sunku parašyti daug besiskiriančių knygų per trumpą laiką, jos pradeda supanašėti. Gal kada nors, po keliasdešimt metų, paimsiu į rankas ir kitas knygas, negali žinot.;D

Vartotojo avataras

insomned

Forumo gyventojas

Vilnius

296.00 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 18, 11:19

Lol, aš šitas 3 irgi perskaičius esu! : D tik, kad po "Mano sesers globėjas" skaičiau "Devyniolika minučių" : D Šiaip dar turiu namuos "Tobulas paveikslas", buvau pradėjus skaityt, bet numečiau į šalį, nes per daug man jau rašytojos.

Vartotojo avataras

Katcūkas1558

Įsijaučiantis

1,139.09 Lt

Standartinė » 2012 Lap 04, 18:17

Tikrai nuostabi rašytoja. Perskaičiau "Dešimtasis ratas" ir "Nykstantys pavidalai". Tikrai perskaitysiu daugiau jos knygų.

Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių