Įvairūs Gyvūnai

Gyvūnų priežiūra

        
Vartotojo avataras

MeezYyY

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 549
Kauno raj.

 13,762.56 Lt

Standartinė » 2009 Rgs 18, 11:43

Urshii rašė:Aš irgi moku skųstis.Mano triušis,Šarlotė,jau kelias savaites pikta kaip širšė.Kandžiojas,kasa grindis,šnypščia kažkokiais garsais,drąskosi.Neleidžia nei prisiliest,nei prieit.Ne,ji negimdė.Skaičiau internete,kad ji nori berniuko,bet nemanau,kad dėl to.be to,po jos kakliuku ir prie nosytės šlapia.Gal žinot kame problema? :whata:


Man atrodo,kad jai berniuko reik,nes mano šeškė irgi labai pikta buvo.

--------------------------------------


Vartotojo avataras

K.

Dalyvis
 
Pranešimai: 198

 6,858.58 Lt

Standartinė » 2009 Lap 14, 21:36

Aš tai savo šuniuką prižiūriu kaip galėdama geriua. Maistą perku tik iš veterinarijos. Jis pas mus šeimoje yra pasikėlęs. Elitas. :lol: Viską ko jam reikia perku tik iš veterinarijos. Jis kažkaip nuperki is maximos, iki mastą jis pauostys, ir paziūrės į tave kaip į nesveika.. Nžn gal jis priprato prie brangaus maisto ir jis neėda pigesnio.. Bet mes nesigailim yra kaip yra. ;) šiaip duodam jam maisto visko po truputi. Ką valgom mes duodam ir jam truputi paragauti. Labiausiai mėgsta tai jautieną. Ir jautienos kepenųs. Čia jo mėgstamiausias dalykas. kol kas jam geriausiai sekasi. Nėra dar sigęs. Traumų nėra turėjas. Nebent žiemą letenėlę prasipjovęs.. Merginų jam irgi netrūko. Suvedam į metus vieną kartą ir jam gana. Jo gyvenimas pasaka. :clap: Turbūt dėl to, kad ji labai visi mylim. :love:

Vartotojo avataras

aujumi

Dalyvis
 
Pranešimai: 150

 3,978.25 Lt

Standartinė » 2009 Lap 20, 12:22

with_white_wings rašė:Prisimenu kai turejau katina tai jis viena kart vos akies man neiskabino, nes buvau maza ir ji niurkiau, tai tetis lb supyko ir katina i siena mete (negalvokit kad sadistas katinas nemire). Tai iki dabar jam po kojom tas katinas sika... Prisimena vargsiukas..


Siaubas koks :( Jeigu tu ji niurkei katinas nekaltas... Kam ji į siena trenk reikėjo? SIAUBAS :(

Vartotojo avataras

aujumi

Dalyvis
 
Pranešimai: 150

 3,978.25 Lt

Standartinė » 2009 Lap 20, 12:28

*degute* rašė:sveiki as noriu pirkti degu peliuka bet niekaip negaliu rasti ju pasaro gal kas zinot kur jo galima isigyti kaune?


Duok jam ziurkenu pasara ar ziurkiu :)

Vartotojo avataras

SS

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 245

 4,705.10 Lt

Standartinė » 2009 Lap 20, 12:44

K. rašė:Aš tai savo šuniuką prižiūriu kaip galėdama geriua. Maistą perku tik iš veterinarijos. Jis pas mus šeimoje yra pasikėlęs. Elitas. :lol: Viską ko jam reikia perku tik iš veterinarijos. Jis kažkaip nuperki is maximos, iki mastą jis pauostys, ir paziūrės į tave kaip į nesveika.. Nžn gal jis priprato prie brangaus maisto ir jis neėda pigesnio.. Bet mes nesigailim yra kaip yra. ;) šiaip duodam jam maisto visko po truputi. Ką valgom mes duodam ir jam truputi paragauti. Labiausiai mėgsta tai jautieną. Ir jautienos kepenųs. Čia jo mėgstamiausias dalykas. kol kas jam geriausiai sekasi. Nėra dar sigęs. Traumų nėra turėjas. Nebent žiemą letenėlę prasipjovęs.. Merginų jam irgi netrūko. Suvedam į metus vieną kartą ir jam gana. Jo gyvenimas pasaka. :clap: Turbūt dėl to, kad ji labai visi mylim. :love:

Paprastai šunys noriau ėda pigius, nes juose būna pridėta cukraus. Todėl, manrods, čia perdėjai su tuo šuns 'snobizmu'.
O veterinarkėse apskritai neapsimoka pirkti maisto, nes jie kainas užsikėlę būna per dideles. Rašai taip, tarytum tik 'veterinarkėse' tas jūsų elitinis šuniukas galėtų gauti to 'elitinio' ėdalo. Čia vos ne kaip specparduotuvės specžmonėms. Heh.

Vartotojo avataras

Iblum

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 241
Vilnius

 3,669.08 Lt

Standartinė » 2009 Lap 20, 14:40

SS rašė:Paprastai šunys noriau ėda pigius, nes juose būna pridėta cukraus. Todėl, manrods, čia perdėjai su tuo šuns 'snobizmu'.
O veterinarkėse apskritai neapsimoka pirkti maisto, nes jie kainas užsikėlę būna per dideles. Rašai taip, tarytum tik 'veterinarkėse' tas jūsų elitinis šuniukas galėtų gauti to 'elitinio' ėdalo. Čia vos ne kaip specparduotuvės specžmonėms. Heh.


O aš tau nepritariu. Aš skaičiau, kad tie visi parduotuviniai "Friskes" ir kt., nesveiki šunims. Nes juose pilna visokių "E" ir t.t. Jei perka iš veterinarinių, reiškia šunį myli ir jį prižiūri. Jei šuo sterelizuotas ar kastruotas, reik spec. maisto. Labai pritariu tokiam dalykui, nes ir pati savo katiną šeriu spec. maistu.

Vartotojo avataras

gintares5

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 478

 18,510.97 Lt

Standartinė » 2009 Lap 20, 14:58

Mes pripratinom saviškį ėst tik gerą ėdalą, tai dabar bet ko jau nevalgo.. Tik virtą kokią jautieną ar pan. Sauso maisto nuo mažumės neėda..Užknisa, brangiai atsieina :D

Vartotojo avataras

SS

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 245

 4,705.10 Lt

Standartinė » 2009 Lap 20, 15:07

~Kelly.* rašė:O aš tau nepritariu. Aš skaičiau, kad tie visi parduotuviniai "Friskes" ir kt., nesveiki šunims. Nes juose pilna visokių "E" ir t.t. Jei perka iš veterinarinių, reiškia šunį myli ir jį prižiūri. Jei šuo sterelizuotas ar kastruotas, reik spec. maisto. Labai pritariu tokiam dalykui, nes ir pati savo katiną šeriu spec. maistu.

Džyyyz, taigi aš nesakau, jog maximiniai pelenai yra geriau už subalansuotą sausiaką kad ir iš tos vaistinės.
Ką noriu pasakyti, jog klaidas darot, pirkdami jį veterinarkėse. O rašyti 'iš vaistinės pirkdamas maistą išreiški savo rūpestį ir meilę gyvūnui' tai čia jau visiškas absurdas, sorry. Jeigu tikrai būtum besąlygiškai atsidavęs savo gyviui, pats maišytum jam ėdalą pagal knygutes (ką mes ir sau retai darome). Užknisa tas ala snobizmas 'mano šuns maistas kainuoja per dieną daugiau nei jūs patys save pasišerti išleidžiat'. Tiesa yra ta, jog profesionalus maistas, nupirktas iš tiekėjo (reiškias, be antkainių visokių), yra vos ne pigesnis už 'visaverčius maximų ėdalus', nes jo reikia mažiau, ir šuo taip pat turi mažiau sveikatos problemų.
Šuniui dzin maisto kaina, jam terūpi kvapas ir skonis, ir nereikia iš šuns daryt kažkokios mademozelės užriesta nosyte.
O kuo rišasi sterilizacija/kastracija su 'specmaistu', taip ir nesupratau. Tiesiog koloražas gyvūnui sumažėja, todėl reik mažint kiekį, kad nepriaugtų lašinių.

Vartotojo avataras

guccino

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 386
Kaunas

 9,243.96 Lt

Standartinė » 2010 Vas 22, 17:06

Dresūrai paklojom 800lt(su maistu ir treniravo mėn. ir 1sav.), maistą perkam Royal Canin dažniausia arba Plus kažkokį ten (iš veterinarkės). Perkam dėl to, kad šunytė užaugtų sveika ir, kad gautų subalansuotą maistą, o ne kažkokį š. Maximiniuose maistuose nėra tiek vitaminų kiek reikia besivystančiam šuniui. Todėl aš prieš tokį ėdalą.

Savo Torra mes nelepinam - nesuėda tai ir paliekam tą maistą kol suės. Mėsos nedavinėjam, tik duodant vitaminus maskuojam juos į dešros gabaliukus. ;D Už kiekvieną komandą gerai atliktą po sausainį šunišką.

Nereikia šuns per daug lepint, nes ta meilė jeigu išreiškiama davinėjimais visokių sausainėlių, mėsos gali baigtis nupenėtu, neaktyviu šuniu. Ir šuo turi žinoti kas gaujoje vadas, o ne taip, kad užsilipt ir ant galvos visiems gali.

Vartotojo avataras

Vytauciukea

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 521
Marijampolė

 14,257.18 Lt

Standartinė » 2010 Vas 22, 21:53

SS rašė:O kuo rišasi sterilizacija/kastracija su 'specmaistu', taip ir nesupratau. Tiesiog koloražas gyvūnui sumažėja, todėl reik mažint kiekį, kad nepriaugtų lašinių.


Tuo, kad jei neduosi spec. maisto gali susidaryti akmenų.
Jau mano draugės katinui susidarė akmenų po kastracijos nes nedavė spec. maisto, o paprastą, deja teko užmigdyt. Na nebūtina tiems kurie labiau žino už specialistus po tos operacijos duoti to spec maisto, bet čia kaip, kam rūpi.

Vartotojo avataras

Inf

Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 404
Panevėžys

 6,359.30 Lt

Standartinė » 2010 Bir 23, 14:58

Auginu papūgą jau devintus metus. Banguotąją.
Šiandien ryte jis, papūginas, nušoko ant narvelio grindų, atsitūpė snapu į kampą ir nustojo reaguoti į aplinką. Iš kart nusprendėm, kad jam jau viskas, kad miršta (lygiai taip pat "įsitaisiusi" numirė ir kita papūgėlė, patelė). Na, kiek laiko pabuvau šalia, jis sunkiai kvėpavo. Aš išėjau iš kambario, nes nėra malonu spoksoti į dvesiantį paukštį.
Po dviejų valandų jis vėl tūpėjo ant laktelės ir čirškė... Sesuo mano net išsigando...
Auginu papūgą-zombį... :roll:

Bartukas3000

Lankytojas
 
Pranešimai: 2

 136.00 Lt

Standartinė » 2014 Kov 31, 15:01

Buvau susidūrusi aš taip pat su reikaliukų darymais ne vietoje. Pirkau labai gerą valiklį. ne tik dėmes išnaikina, bet ir kvapo nebelieka, kvepia pats purškalas :) http://www.vet1.lt/purskalas-kaci-kvapu ... 750ml.htmlĮvairūs Gyvūnai

cron
 
Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungęs 1 narys :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečias
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias