Greitas maistasNeseniai rodė laidą per rusišką kanalą, apie fast food, tai tikrai kebabų nesinori valgyt. Kas keisčiausia, sakė, kad McDonalde tas kotletas ar kas, nu tą, kurį deda į burgerį mėsa žodžiu tai sveika, jokio dažiklio kaip visur kitur nerado, tik sakė kad ta bandelė labai kaloringa.
Per tą laidą, tai viską rodė, ne tik kebabus, bet ir burgerius, hotdogus, dar ten kažkas, bet čia Rusijoje, bet nemanau kad jau labai čia pas mus skiriasi. Tai va, nustebau, kad Mcdonalde dar galima valgyti, tik kad labai kaloringa. O visa kita.. pvz kebabų išvis valgyt negalima, nes ten visko perpildyta yra, viršija normą. Bet vat skanu.
man tai truputį keistai ir juokingai atrodo tas visas pirkimas tik tų produktų, kurie yra "ekologiški". suprantu, viskam reikia turėti ribas ir kaitalioti įvairų maistą, bet tikrai negalėčiau valgyt vien tik ekologiško ir sveiko maisto, nes jis neskanus (neskaitau vaisių, daržovių, etc.), o ir šiaip nevilioja įdėja gyventi žiauriai žiauriai ilgai ilgai, kaip kad tikisi tie sveikuoliai.
they're gonna live slow and die old. :3 Manes taipogi nezavi perdeta ekologija, Rut,
taciau iterpti i raciona vaisiu ir darzoviu, kad ir ne is ekologisku produktu skyriaus, vartoti sviezios mesos, zuvies, gerti daug vandens, manau yra pats tas. Siuo klausimu linkstu prie italu, kuriems maisto gaminimas vos ne religija, o greitas maistas maistas beveik tabu. Pabandyk kokiam Italijos kaime, picerijoj ant picos privaryti kecupo ar majonezo- busi iskart isvarytas. greito maisto tiesiog beveik nevalgau, jei galiu, stengiuosi maista pasigaminti pati.ir šiaip pirkimas 'ekologiško' maisto iš parduotuvių yra perdėtas. nes tas maistas yra visiškai neekoligiškas, tiesiog taip vadinamas.
pvz bulvės - tipo ekologiškos, bet dydžiu ir išvaizda prilygsta neekologiškoms. kaip taip gali būt? vat kad negali, nes kitokių parduotuvės nepriima, atseit neišvaizdžios. tai jie naktim purškia tas bulves, kad gražios užaugtų, ir vadina ekologiškom. tai tiek ten tos ekoligjos ir teyra.. o šiaip į temą, tai pamėgau hesburgerį ;dd kažkaip skanesni mėsainiai ten nei mc, bo ten druskos nesveikai prideds ;x ‹ Diskusijos ‹ Grožis ir sveikata |















