Įvairūs Gyvūnai

Eutanazija, už ar prieš?

Vartotojo avataras

Domi.

Dalyvis

Kaunas

1,757.22 Lt

Standartinė » 2010 Kov 19, 19:20

Eina dienos, visi einame ne jaunyn, ne išimtis ir mūsų augintiniai. Senatvė pažeidžia vienus stipriau kitus silpniau. Kiti stipriai suserga. Taigi padiskutuokime, ar esate prieš gyvūno užmigdymą ( tarkim jam stipriai kankinantis ), ar tik už natūralią mirtį, nesvarbu kokia ji, sunki, ar lengva? Sutikite, tema ne iš maloniųjų, tačiau nereiškia, kad to nėra.

--------------------------------------

Vartotojo avataras

guccino

Aktyvus dalyvis

Kaunas

9,243.96 Lt

Standartinė » 2010 Kov 19, 19:27

Ai.. Kaip bebūtų graudu, bet manau jei jau labai labai žiauriai kankinasi geriau gyvūnėlį užmigdyti.. Kam jam bereikalo kankintis leidžiant ilgas sunkias dienas.. Bet jei šuo senas ir tik tarkim neprigirdi tada dar ne taip blogai ir nemigdyčiau..

Vartotojo avataras

Kyberiz

Patyręs forumietis

Molėtai

7,044.50 Lt

Standartinė » 2010 Kov 19, 19:44

Turėjau kalytę, vos 4 metų, reikėjo užmigdyti.
Kažkas ten jai su blužnim buvo, gerai neprisimenu, tai operavo, paskui gal mėnesį nepilną reikėjo lašelinę leist, taip visokius vaistus per kateterį... Galima sakyt neėsdavo, beveik nelakdavo.
Tai gale iš vis mažai judėjo...
Teko užmigdyt

Edit: kažkuom man šita tema primena "Brisiaus galą"

Vartotojo avataras

illuminated

®espect

-13,145.73 Lt

Standartinė » 2010 Kov 19, 22:47

Aha, Brisiaus Galas. :S Dar Kliūdžiau yra. :SSS

O šiaip, priklauso nuo situacijos. Jei taip kaip guccino sakė, kad ar senas tiesiog ar neprigirdi šiek tiek, ar šiaip kažkas tokio, kas nesukelia daug skausmo ir nėra labai rimta, tai nenorėčiau eutanazijos gyvulėliui. O jei kitos išeities nėra, paskutinios dienos skausme ar kažkas labai rimto ir to nepavyks pagydyt, tai manau, geriau paleist augintinį ir leist jį užmigdyt..

Vartotojo avataras

Laur.

Aktyvus dalyvis

7,709.90 Lt

Standartinė » 2010 Kov 19, 23:40

Aš tai negalėčiau kažkaip. Sąžinė neleistų užmigdyt.

Vartotojo avataras

Domi.

Dalyvis

Kaunas

1,757.22 Lt

Standartinė » 2010 Kov 20, 10:06

Bet juk šuo kankintusi,jau geriau jam palengvint mirtį nei kad numirtu su skausmu...
Aš esu užmigdžius savo Rotveilerių veislės kalytę,jai jau buvo 10metų,pradėjo nevaikščioti (gali būt kad suparaližavo),neėdė,nelakė,pilvukas poradėjo tiesiog pūti ir teko užmigdyt kad nesikankintų...

Vartotojo avataras

Pukuse

®espect

Vilnius

-5.00 Lt

Standartinė » 2010 Kov 20, 17:13

Manau kad už. Kai netekę susidurti, tai galiu lengvai pasakyt, bet manau jei man reikėtų su gyvūnėliu ''atsisveikinti'', tą akimirką kai užsidarytų veterinaro durys, būtų labai sunku, žiauriai. Yra gyvūnėlis, nėra gyvūnėlio.. :roll:

Vėtra

Apšilinėjantis

1,671.46 Lt

Standartinė » 2010 Kov 20, 17:46

Priklauso nuo pačios situacijos. Nemažai atveju, kai žmonėms šuo tiesiog nusibosta ir Vualia! Migdom. Tokiems poelgiams tai visiškai nepritariu... Bet būna, kad šuo sunkiai susižeidžia stuburą ar užpuola senatvinės, skaudžios, nepagydomos ligos. Kam leisti šuniui kankintis, jei įmanoma palengvinti mirtį? Žinoma, apie viską kalbėti iš šalies lengva. Jei reikėtų pačiai apsispręsti dėl savo šuns gal galvočiau kitaip.

Vartotojo avataras

kaukuoliukas

Dalyvis

824.80 Lt

Standartinė » 2010 Kov 23, 20:56

Priklauso nuo situacijos už ar prieš.

Man buvo toks atvejis, kai reikėjo katiną užmigdyt, nes jis jau buvo senas, nebepajėgė vaikščiot, nei valgė nei gėrė. Kai gyvūnai, kankinasi, aš - už, kai nusibosta - prieš.

Caffeine

®espect

Vilnius

2,880.80 Lt

Standartinė » 2010 Kov 23, 21:38

Jeigu nuo to gyvūnas nesikankins, tada gerai, bet jeigu viskas tvarkoj, tada ne :piktas:

Vartotojo avataras

Wayfarerr

Lankytojas

390.00 Lt

Standartinė » 2010 Geg 01, 19:58

Aš visais 20 pirštų už, bet tik tada jei gyvūnas labai stipriai serga

Vartotojo avataras

Engine

Patyręs forumietis

14,603.22 Lt

Standartinė » 2010 Geg 03, 19:41

Aš tai už, jei jam labai blogai, jei kankinasi. Skaudu ir žiūrėt, kai kenčia.

Vartotojo avataras

Ugg*

Dalyvis

1,232.28 Lt

Standartinė » 2010 Geg 08, 13:22

Aš už užmigdymą, jei gyvūnėlis kankinasi ir nėra jokios vilties išgyti.

Vartotojo avataras

gegelal

Dalyvis

Colchester

2,108.22 Lt

Standartinė » 2010 Lie 28, 14:18

100 procentų už užmigdymą. Geriau užmigdyt gyvūną nei žiūrėt kaip jis paskui kankinasi, neturi kur dėtis iš skausmo, nieko neėda, guli kur nors kampe. Taip gyvūnui palengvinamos kančios. O kai kurie žmonės savanaudžiai, jiems nerūpi kad gyvūnui skauda. Jie žiūri į besikankinantį padarą ir sėdi laimingi. Kai žmonėm ką suskausta tai iškart puola viską daryt kad nesikankintų. Gyvūnai irgi turi jausmus. Jie irgi nori nesikankint. :piktas:

Vartotojo avataras

MeezYyY

Aktyvus dalyvis

Kauno raj.

13,762.56 Lt

Standartinė » 2010 Lie 28, 17:52

Nežinau..Aš kai vedžiau Megę pas veterinarą tai prieš mus užmigdė tokį šuniuką...Taip nemalonu buvo,vos neapsiverkiau.O dar jis prieš numirdamas sucypė..Prieš tai buvau už,bet po to jau nebe,nes negalėčiau savo augintiniui taip padaryti,nebent ten jau būtų visai prastai..

Įvairūs Gyvūnai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių