Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Erichas Marija Remarkas

Vartotojo avataras

Rok!s

Patyręs forumietis

Kowno - Žoliakalnis(GreenHill)

941.00 Lt

Standartinė » 2009 Geg 25, 22:38

Ar skaitėte šio rašytojo knygų? Jei taip,tai kokias?
Kokios nuomonės?

Aš asmeniškai skaitau nedaug ir pastaruosius metus skaitau vien Remarką: "Trys Draugai", "Juodasis Obeliskas", "Laikas Gyventi Ir Laikas Mirti".
Jo knygos mane labai žavi savo realistiškumu. Šiaip pagrinde Remarkas rašo apie gyvenimą pirmojo ir antrojo karo metu ir po jo.

Na neišsiplėsiu,įdomiau sužinot jūsų nuomones :)

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Fruite

Forumo gyventojas

Kaunas

4,990.93 Lt

Standartinė » 2009 Bir 12, 14:06

Mano mama yra jo knygų mėgėja. O aš esu skaičiusi vieną iš jo knygų "Kelias atgal". Visai įdomi buvo. :>

Vartotojo avataras

Dragon-fly

Aktyvus dalyvis

8,157.63 Lt

Standartinė » 2009 Bir 25, 19:45

Remarkas buvo nuostabus rašytojas..
skaičiau daug jo knygų, pirmosios (" Gema","stotis ties horizontu") nėra labai geros, tai pirmi jo žingsniai, gal ne tokie vykę.
Skaičiau jo garsiausią "Vakarų fronte nieko naujo",patiko,bet man,tai toli gražu ne pati geriausia jo knyga. Labiausiai patiko "Trys draugai". "Šešėliai rojuje", "Kelias atgal", "Laikas gyventi ir laikas mirti".
Jo knygose pagrindiniai herojai daugiau ar mažiau panašūs, bet man jie vis vien labai patinka. Nemėgstu meilės istorijų, bet jo knygose jos kitokios.
Liko viena knyga ir aš būsiu perskaičius visas jo knygas,kurias dabar įmanoma gauti :) dar porą nusipirksiu ir turėsiu visas jas savo lentynoje.
heh,myliu Remarką,mano mylimiausias rašytojas :)

Vartotojo avataras

Borabora

Įsijaučiantis

Vilnius

1,340.98 Lt

Standartinė » 2011 Rgp 18, 15:41

Aš jį myliuu. Man tai labiausiai patinkanti jo knyga "trys draugai". Nuostabi knyga. O šiaip skaičius "Naktis Lisabonoje" irgi tokia graži knyga :lovegif: Paskui dar buvau pradėjus "VAkarų fronte nieko naujo", bet labai neužkabino, o dabar skaitau "triumfo arką". Tai irgi tokia tobula knyga. :lovegif:

Vartotojo avataras

Etcetera

Moderatorė

Vilnius.

8,985.19 Lt

Standartinė » 2011 Rgs 03, 12:44

Liko kelios knygos, kurių dar neteko skaityti.
Visos jo knygos, kad ir kiek panašios, tuo pačiu ir skiriasi. Tiesa ta, kad jis tikrai keliauja prie mėgstamiausių mano rašytojų sąrašo, kadangi tai vienos tų knygų, kurių siužetą itin gerai atsimenu.

Vartotojo avataras

candella.

Forumo gyventojas

empty streets.

23,956.77 Lt

Standartinė » 2011 Rgs 09, 17:01

Remarkas yra geriau nei gerai! Pradėjau skaityt jo knygas tik prieš metus ir kartas nuo karto vis paskaitau tas, kurių dar neskaičiau. Neužsikraunu vien tik šiuo rašytoju, nes man greitai pabosta vienas ir tas pats, todėl skaitau po truputį, bet labai mėgstu Remarko kūrybą. :}

Vartotojo avataras

illuminated

®espect

-13,145.73 Lt

Standartinė » 2011 Rgs 17, 16:08

Myliu Remarką. Aišku, pirmoji knyga skaityta buvo "Vakarų fronte nieko naujo", tai ji turbūt visą gyvenimą išliks man viena iš geriausių gyvenime skaitytų knygų.

Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių