Diskusijos Gyvenimas

Dėmesys iš užimto vaikino, ar merginos

Vartotojo avataras

JAer

Įsijaučiantis

Vilnius

1,652.82 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 10, 15:49

Aj zinok ko tik neprisnekes. Pats toks buvau ;] Kol negavau smugi per galva ir viska supratau. Draugavau virs 2 metu, jau taip mylejau, kad pasipirsau. Aisq lindo visokie urodai, kurie mato, kad mergina uzimta, bet vistiek rasineja ir bando kabint. Paskui isdavyste, atleidau, po metu kita ir viskas. Nedraugaujam. Pats ko tik nesnekejau ;D Aisq iki to, kad nusizudysiu ar ka tikrai nedaejo ;D Ne toks jau ir kvailas. Nuramins jis tikrai. Ziurek kita ras ir pamils. ;]

--------------------------------------

merita

Lankytojas

508.00 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 10, 16:18

tai paskui tu ja palikai del kitos? :-)

Vartotojo avataras

HotMess

Forumo gyventojas

United Kingdom

42,980.44 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 10, 17:51

merita rašė:baisiausia yra tai,kad tam zmogui galiu sugadinti gyvenima,baisu,kad daugiau nebepatikes kita.

JAer jau atsake tau.

JAer rašė:Geriau greiciau nutraukt ir po keliu menesiu viskas gerai bus.

Kuo greiciau issiskirsit, tuo lengviau bus, siuo metu tu tik kankini zmogu budama su juos, taciau ne jo. Paleiskit sia santuoka, nes tokie santykiai tik skaudins vienas kita labiau ir labiau ir galiausiai vistiek issiskirsite vienas kito nekesdami uz sugadintus metus. Susirasit kitas antras puseles ir gyvensit sau laimingai, pamirse viska, kas buvo praeityje

Vartotojo avataras

JAer

Įsijaučiantis

Vilnius

1,652.82 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 10, 18:20

merita rašė:tai paskui tu ja palikai del kitos? :-)

Ne as palikau ;] O jinai ;] Praeitais metais nuvarem i Anglija, ten pasipirsau jai. Grize is Anglijos po 2 savaiciu suzinojau, kad isduoda su kitu ;] Na ir teko issiskirt. Aisq.. 2 metai ne mazai.. tai kol nusiraminau praejo pora menesiu. Bet dabar viskas super ;] Pamylau kita mergina ir gyvenu sau ;] Bet vaaa.. ka tau dabar jis sako, kad negyvens be taves ir tt. Taip pat ir as elgiaus ;] Bet kaip matai - gyvenu ;) Jei jam jau nk nejauti, tai reiskias jo vaidmuo tavo gyvenime pasibaige...

devoted

Aktyvus dalyvis

6,284.66 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 10, 20:55

Kokia meilė buvo... Nieko panašaus nejutau. Niekad. Gal mano smegenys ne taip sukurtos, bet prisiminus net ir skaudžiai pasibaigusius santykius man visur gaila savęs, savo laiko, savo pastangų.
Beje, išdavystę atleidęs vyras tampa "kontaktiniu .." :D

Vartotojo avataras

Sturgelis

Forumo gyventojas

Somewhere under the Sun

5,520.43 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 15, 17:06

merita rašė:baisiausia yra tai,kad tam zmogui galiu sugadinti gyvenima,baisu,kad daugiau nebepatikes kita.jis sake jai paliksi mane,man tikrai daugiau nieko nebereikes.netikiu,kad pora menesiu ir viskas susitvarkys...

Aš irgi taip maniau. Kankinausi, graužė sąžinė. Jo, poros mėnesių nepakako, kad atstotų, bet po pusmečio jis susirado kitą ir viskas tvarkoj. Negi tau neatrodo žema, kad jis supranta, jog tu su juo tik iš gailesčio? Iš patirties sakau, po tokio pasakymo atsitvėriau nuo vaikino kinų siena ir tuo labai džiaugiuosi.

p.s. Vykst, patikėk tiek užimtos merginos, tiek užimti vaikinai gali bendrauti su kita lytim be jokių nesąmonių. Viskas tik nuo žmogaus nuostatų priklauso. Pati ir girta neprasidedu su savo gerais draugais, bet dar ir pamačiusi, kad jau išsidirbinėja, prieinu ir primenu, kad drauge turi.

merita

Lankytojas

508.00 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 15, 19:10

Pala sakai,kad tarp merginos ir vaikino gali buti tik draugyste...ilgi pokalbiai,laiko praleidimas kartu ir tai nieko nereiskia?as tuo netikiu,nes vaikinai niekada nebendrauja siaip sau=)

Vartotojo avataras

HotMess

Forumo gyventojas

United Kingdom

42,980.44 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 15, 19:17

Tai vaikinai jau ne zmones, be butino reikalo nebendrauja su niekuo?

merita

Lankytojas

508.00 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 15, 19:39

as kalbu apie draugyste...

Vartotojo avataras

Sturgelis

Forumo gyventojas

Somewhere under the Sun

5,520.43 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 15, 21:19

Kaip mane vargina toks požiūris. Turiu ne vieną gerą draugą vaikiną ir taip sunku paaiškint žmonėms, kad mes tik draugai. Tai tas pats kas geriausios draugės: galim vienas kitam pagrasinti, kad užmušim, pasiųsti toli toli, pasijuokti, paguosti, padėti spresti širdies reikalus. Ir nėra jokių paslėptų minčių. Aišku, yra skirtumas nuo draugės merginos - jei man šalta, draugė savo striukės nepasiūlys ir nešals pati. Bet tai ir viskas.

Taip, dauguma mano, kad negali būti tik draugystė. Užtat nervina, kai nesuprantu, ar naujai sutiktas vaikinas turi kokių paslėptų kėslų ar ne.
Paskutinį kartą redagavo Sturgelis 2012 Rgp 15, 21:20. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

saulė.pasaulio

Moderatorė

24,821.77 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 15, 23:35

Aš jau nebežinau vaikinas iš kurio sulaukiu kažkokio draugiškesnio dėmesio man simpatizuoja ar tik šiaip draugiškas. Tai jaučiu, kad pasimoviau :D jaučiu, kad tik draugiškas buvo. Nu laikas parodys :) bet šiaip tikrai nieko keisto, kai draugystė būna tarp merginos ir vaikino ir tik draugystė :) bet man nepavyko vieną kartą, tai kažkaip abejoju ar man pavyktų būti tik gerais draugais su vaikinu :)

Vartotojo avataras

HotMess

Forumo gyventojas

United Kingdom

42,980.44 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 16, 13:02

merita rašė:as kalbu apie draugyste...

Tikrai ne kiekvienas vaikinas ziuri i merginas kaip i potencialu sekso objekta. Jei tau taip vis nutinka - gal kazka savyje keisti laikas?

merita

Lankytojas

508.00 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 17, 12:20

nepyk,bet tu nusikalbi...ar as dabar apie save kalbu....ar as sakau,kad visi su manimi nori permiegoti,apskritai cia tau atrodo,kad jai bendrauja tai tik permiegoti nori,kartais gali rimtai patikti...ir jai as sakau,kad netikiu tik draugiskais santikeis tarp vaikino ir merginos,tai cia tik mano nuomone,aisku neskaitant draugo draugu ir senu pazystamu,cia jau faktas....nebe tie laikai kai vaikinai prieina prie paneles susipazinti,tam,kad pabendrautu,prieina nes ta panele krenta i aki.

Vartotojo avataras

HotMess

Forumo gyventojas

United Kingdom

42,980.44 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 17, 16:45

Jei be jokio reikalo prieina gatveje, tai iskart ko nori, bet juk yra ir zmoniu, kurie domisi truputeliu daugiau nei vien meile ir seksu
Paskutinį kartą redagavo HotMess 2012 Rgp 17, 16:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Sturgelis

Forumo gyventojas

Somewhere under the Sun

5,520.43 Lt

Standartinė » 2012 Rgp 18, 08:00

Negaliu susilaikyt nepakomentavusi ; D pries kelias savaites sedejau stotelej ir laukiau troleibuso. Pro sali ejes vaikinas sustojo trumpam ir pradejo vaikstinet aplink kol galu gale atsisedo salia ir uzkalbino. Paskui ilipau i trula, o jis isoko is paskos ir pradejo atsiprasineti, jeigu mane isgasdino. Mieliausia tai, kad jam nereikejo niekur vaziuoti. Galu gale paprase mano numerio. Tikriausiai niekad nepamirsiu, kaip pasake: "galesime niekada daugiau nesusitikti, tik prasau, pasikalbekime kartais telefonu". Keisciausia, kad as simtu procentu juo patikejau. Dabar net sazine uzgrauze, kad ji palikau taip be nieko ; D

Diskusijos Gyvenimas

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių