Diskusijos Gyvenimas

Dėmesys iš užimto vaikino, ar merginos

merita

Lankytojas

508.00 Lt

Standartinė » 2012 Bal 17, 18:17

na kartais ir pats pradedi jaustis kaip tuose filmuose :) zinai drugelei pilve,kojos linksta,galva svaigsta ji pamaciusi :D bet tiesa yra tokia,kad stipriausia meile yra ta,kurios negali tureti... :|

--------------------------------------

Vartotojo avataras

DcRee

Aktyvus dalyvis

Kaun...

1,746.00 Lt

Standartinė » 2012 Bal 17, 21:07

Nežinau ir negaliu žinoti, tačiau kartais atrodo, kad tie filmai ir tos knygos apie drugelius pilve tampa tokių pojūčių priežastimi labiau negu tikri jausmai(tarsi placebo efektas). Darau prielaidą, kad jei meilė visuomenėje būtų reklamuojama mažiau, šios paklausa pastebimai sumažėtų.

Vartotojo avataras

HotMess

Forumo gyventojas

United Kingdom

42,980.44 Lt

Standartinė » 2012 Bal 17, 21:08

Jei mergina ar vaikinas turintis pora rodo romantiska demesi kitam.. na negerai negerai, nerimtas zaltys!

merita

Lankytojas

508.00 Lt

Standartinė » 2012 Bal 20, 22:24

tikras zaltys! bet taip jau pas mane gavosi,atrodo noriu ir nebegaliu! :cha: uzimtas,ne mano! :piktas:

Vartotojo avataras

HotMess

Forumo gyventojas

United Kingdom

42,980.44 Lt

Standartinė » 2012 Bal 21, 13:07

Kam tau reikia vaikino, kuris susitikineja su kita? Net jei ja mes ir ims su tavimi draugauti - nebijai, jog viena diena taip pat su tavimi pasielgs? Pasaulis pilnas nuostabiu vaikinu, kuriems rupesi TIK TU ir niekas daugiau ;)

Vartotojo avataras

saulė.pasaulio

Moderatorė

24,821.77 Lt

Standartinė » 2012 Bal 21, 14:44

Lengva pasakyti, sunku padaryti.
Pati pastebėjau, kad kai vienas draugas rodė man dėmesį jis turėjo draugę. Ir aš jam sakiau, kad man nepatinka, nes jis turi draugę. Jis tiesiog atsakė, kad ji nemato. Kadangi ta mergina man ne draugė, aš ją žinojau tik kaip jo merginą, tai kažkaip galiausiai nusprendžiau, kad kodėl turiu tvardyti savo norus jeigu jis pats lenda. Jis su ja greitai išsiskyrė. Ir ką, draugaut nedraugavom, bet labai gerai sutarėm ir kaip draugai ir kaip partneriai (:

merita

Lankytojas

508.00 Lt

Standartinė » 2012 Bal 21, 17:38

viskas butu gerai jai jis pirmas nebutu pradejas,jis tiesiog persekiojo mane,as zinojau,kad jis turi drauge jau senai,bet paskui jo pasakojimai,kad nemyli ir pns,na as juo patikejau,bet kaip bebutu jis dar su ja...taip as jo vengiau ir dabar skaudancia sirdim vengiu,mes dirbame viename darbe,jis mano virsininkas,toli pabegti neiseina :cry: na as matau jis man neabejingas,na tie zvilgsnei ir šiaip elgesi su manimi kitaip...bet vyru nesuprasi gal del lovos cia sitaip stengiasi.

Vartotojo avataras

saulė.pasaulio

Moderatorė

24,821.77 Lt

Standartinė » 2012 Bal 21, 18:42

Draugė ne žmona, bet kada gali palikti. Vadinasi nenori. Nemanai, kad tada vertėtų pasižvalgyti slapčia kito darbo? Ir kiek Jums metų?

merita

Lankytojas

508.00 Lt

Standartinė » 2012 Bal 21, 19:01

ai cia viskas keblu yra,as ir pati ne viena esu,ieskoti nieko nereikia :D man 22m,jam 25m.siaip jam dabar patogu gyventi su ja,bet aisku geriau neieskoti pateisinimu,yra kaip yra,o laikas vistiek viska sustatys i vieta,apie galimybe keisti darba galvojiu,bet kol kas situocija dar pakeliama :-) aciu labai uz nuomone ;)

Vartotojo avataras

HotMess

Forumo gyventojas

United Kingdom

42,980.44 Lt

Standartinė » 2012 Bal 22, 14:23

Hmmz tai abu turite poras, bet galvojate apie vienas kita.. Tikrai sudetingai cia :/ Ivertink, kad tau svarbiau, tavo dabartinis patikimas partneris, kuris gal nebejaudina kaip anksciau, ar naujas, jaudinantis, bet turbut neitin patikimas vyriskis

merita

Lankytojas

508.00 Lt

Standartinė » 2012 Bal 22, 18:19

kaip bebutu as i jo sprendima skirtis ar ne,nesikisiu,cia jis turi nuspresti vienas,bet kol jis jos nepaliks i joki jo demesi as neatsakysiu,bus proga as jam ta pasakysiu...jis suzadino tokius jausmus,kuriu dar nesu jautusi niekam,ir as tuo jausmu megausiuos tyliai,jai jis liks su ja,as neverksiu,noriu,kad jis butu laimingas,su manimi ar su ja,svarbiausia laimingas jis...Bet jai jis pasirinks mane,viska mesiu ir begsiu pas ji,nieko as neprarasiu,nes dabartiniui jausmai atsale,jau senai,dar pries ji sutinkant,bet uztat zinosiu,kad pabandziau ir neteks gailetis uz tai ko nepadariau.

Vartotojo avataras

Sturgelis

Forumo gyventojas

Somewhere under the Sun

5,520.43 Lt

Standartinė » 2012 Bal 24, 00:54

Patarimas, nepainiok smagaus flirto darbe su meile. Dauguma vyrų yra kiaulės ir jiems patinka pasismagint slapčia, nepaisant tam tikrų aplinkybių. Bet galop jie vistiek sugrįžta pas tą, su kuria nuolatos būna. Įpratimas? Meilė? Nežinau, bet taip yra. Naudingiau būtų mesti tokias fantazijas iš galvos (ypač dėl to, kad jis tavo viršininkas) ir iš naujo pakurstyt meilę/aistrą su savo antraja puse :}

devoted

Aktyvus dalyvis

6,284.66 Lt

Standartinė » 2012 Bal 24, 14:45

Nepastovumas - nesveikos sielos požymis. Rodos Seneka skėlė šią išmintį. Taip ir yra šiuo atveju. Žmonės tokie jau padarai, blaškosi visą gyvenimą ieškodami stabilumo, kurio negali išlaikyti. Kaip sakė Sturgelis, nepainiok susižavėjimo su meile. Viskas, kas nauja - jaudina. Esi pakankamai jauna, kad žinotum viską, tad ... Tau tikrai nerūpi mūsų patarimai.
Dauguma vyrų yra kiaulės ir jiems patinka pasismagint slapčia, nepaisant tam tikrų aplinkybių. Bet galop jie vistiek sugrįžta pas tą, su kuria nuolatos būna. Įpratimas? Meilė? Nežinau, bet taip yra.
Ir tai gryna tiesa.... Taigi susidėk ir greičiausiai labai pasigailėsi. O dėl tavo antros pusės - jei jau nejauti nieko, nereikia apgaudinėti žmogaus, geriau iš karto tai pasakyti.

merita

Lankytojas

508.00 Lt

Standartinė » 2012 Geg 09, 22:09

bet kodel man atrodo,kad jis man pats tinkamiausias ir tik jis sugebejo manija pazadinti tuos siltus jausmus,todel man atrodo,kad jis man ir skirtas :cha: seniau tie zodziai meile ir komentarai apie ja man buvo svetimas dalykas,dabar as pati viso to ieskau,ieskau is zmoniu kurie man visiskai nepazystami,ieskau atsakymo,nes pati nebesuprantu kas darosi.

devoted

Aktyvus dalyvis

6,284.66 Lt

Standartinė » 2012 Geg 10, 11:43

Teko girdėti tokią seną istoriją apie uždraustą vaisių? Tai va, žmogaus prigimtis tokia, kad labai norisi jo paragauti. Tai yra tavo "vaisius". Deja, paragavęs uždrausto vaisiaus, žmogus buvo išspirtas iš rojaus.
Nėra nepakeičiamų vyrų. Visada rasi gražesnį, protingesnį, mielesnį ir tokį, kuris labiau trauktų :)

Diskusijos Gyvenimas

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių