Šis bei tas Pašnekesiai

Dėl dumu detektoriaus

Arkikatedra

Lankytojas

276.10 Lt

Standartinė » 2018 Lap 05, 03:04

Nu va, atsikraustem į naują butą ir žiūriu kad detektoriaus nėra jokio. Tai galvoju, ar dabar aš turiu už savo pinigus jį įrenginėti ar tas žmogus, kuriam priklauso butas? Galvojau iš pradžių tiesiog paprasčiausią detektorių iš AliExpresso nusipirkti, bet kažkaip kai tai liečia saugumą, pagalvojau gal visgi netaupyti. Kokius jūs pas save namie turit?

--------------------------------------

Vartotojo avataras

spanish gold

Lankytojas

458.92 Lt

Standartinė » 2018 Lap 06, 16:46

Aš manau čia turėtų rūpintis buto šeimininkas :). Nors čia aišku nuo žmogaus priklauso, tai pašnekėk pirma su juo, gal sakys metamės per pusę, bet aš manau čia jo atsakomybė yra įrengti detektorius. Kalbant apie pačių detektorių kokybę, galima įrengt pigius plastmasinius už porą eurų, bet patarčiau rinktis kokybiškesnius. Vienas pavyzdys čia - https://www.jung.de/lt/1605/sprendimai/ ... tektoriai/. Kuo šis detektorius skirias nuo paprastų tai visų pirma kad jis yra išmanusis, t.y. atskiria kur gaisras o kur tiesiog pridegus keptuvė, tad galima kabint virtuvėj virš puodų. Ličio baterija laiko virš 10 metų, tad gali prilipint detektorių ir pamiršt kad jis yra. Pats tokį namie turiu, tai iškart žinau, kad jei jau įsijungs aliarmas, tai čia kažkas rimto.

Šis bei tas Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių