Klausimai, pagalba Įvairūs klausimai

Del dumu detektoriaus klausimas

Vartotojo avataras

container king

Apšilinėjantis

698.62 Lt

Standartinė » 2019 Rgp 26, 01:43

Sveiki. Ar turit suinstaliave namuose detektorius? As katik atsirkausciau i nauja buta ir ziuriu kad nei vieno detektoriaus nera, tai kazkaip sunerimau ir galvoju reiktu susideti kuo greiciau, kol gaisrininkai nepatikrino :D Gal rekomenduotumete koki gamintoja, kuris daro patikimus dumu detektorius?

--------------------------------------

Arkikatedra

Apšilinėjantis

606.52 Lt

Standartinė » 2019 Rgp 28, 00:57

Kadangi pas mane laiptinėje jau buvo nuo kažkieno paliktos nuorūkos užsidegus šiukslių šachta, tai beveik visi kaimynai turi pasirūpinę detektoriais nuo to laiko :D Turiu keletą detektorių iš AliExpresso, kuriuos pirkau berods po 7eurus. Tai tarnauja kol kas be nusiskundimų. Daugiau net nelabai ir mokėčiau už tokį daiktą. :D

Vartotojo avataras

spanish gold

Apšilinėjantis

655.60 Lt

Standartinė » 2019 Rgp 28, 12:37

Man kol kas dar neteko susidurti su degančia laiptine, bet kažkaip tokiais dalykais vistiek norisi iš anksto pasirūpinti. Tai buvau iš pradžių irgi iš aliexpres užsisakęs, bet greit supratau, kad nusipirkau tiesiog plastmasės gabalą :D Tai dabar naudoju tokį detektorių https://www.jung.de/lt/1605/sprendimai/ ... tektoriai/. Kadangi jis yra ganėtinai išmanus, kad atskirtų ar bute kilęs gaisras ar tiesiog virtuvėje puodas garuoja, tai jį galima kabinti tiesiog virtuvėje, kur kyla dažniausiai gaisrai. Tai manau kas liečia saugumą geriau neieškoti kompromisų su kaina, čia panašiai kaip su mašinos saugos pagalvėm, juk jeigu žinotum, kad saugos pagalvės pagamintos kur nors trečiojo pasaulio fabrike, tai tikrai sunerimtum :D

Klausimai, pagalba Įvairūs klausimai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (812) buvo 2020 Bal 28, 22:08

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių