Įvairūs Straipsniukai

Cukrinis diabetas

Standartinė tapke223 » 2009 Vas 09, 16:46

Ar esate sirgę diabetu? kaip įšsigydėt? jei nožinot kas tai per liga štai trumpas aprašimas apie cukraligę:

Skiriamos trys grupės: pirminis cukrinis diabetas, antrinis cukrinis diabetas ir tolerancijos gliukozei sutrikimas. Pirminis cukrinis diabetas būna nuo insulino priklausomas arba I tipo cukrinis diabetas, nuo insulino nepriklausomas, arba II tipo cukrinis diabetas ir gestacinis cukrinis diabetas.

Susirgti pirminiu cukriniu diabetu turi įtakos paveldimas polinkis. I tipo diabetikų šeimose yra apie 20% sergančių šia liga. Manoma, kad I tipo cukrinis diabetas yra autoimuninė liga - autoimuninis kasos uždegimas. Jį gali paskatinti virusinė infekcija. Autoantikūniai suardo kasos Langerhanso salelių ß ląsteles ir sukelia absoliutų insulino trūkumą. I tipo cukriniu diabetu paprastai suserga vaikai, paaugliai ar jauni žmonės.

II tipo cukriniu diabetu daugiausia serga nutukę, vyresni kaip 40 m. žmonės. Būdinga sutrikusi insulino sekrecija, dėl persivalgymo padidėjusi insulino koncentracija mažina insulino receptorių kiekį, o kartu ir insulino veikimą. Taip pat būdingas susilpnėjęs insulino poveikis dėl insulino receptorių defekto, sukeliančio atsparumą insulinui. Šio tipo diabetas dažnai nustatomas tyrimo metu radus padidėjusią gliukozės koncentraciją kraujyje.

Gestacinis cukrinis diabetas - tai angliavandenių apykaitos sutrikimas nėštumo metu. Jis labai padidina nėštumo komplikacijų riziką.

Antrinį cukrinį diabetą sukelia ligos, kurios pažeidžia kasos audinį (lėtinis pankreatitas, hemochromatozė), kasos pašalinimas, endokrininės ligos (pav., posmegeninės liaukos navikų), kurioms būdinga padidėjusi hormonų, pasižyminčių insulinui priešingu poveikiu, gamyba. Diabetas gali atsirasti dėl kai kurių vaistų (pvz., gliukokortikoidų) vartojimo
:roll:

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Spiritual Wrath

Aktyvus dalyvis

Klaipėda

12,841.56 Lt

Standartinė » 2009 Vas 09, 18:16

tapke223 rašė:ar esate sirgę debetu? kaip įšsigydėt?

Kiek žinau, tai jis nepagydomas...

Vartotojo avataras

M@NGUST@

Forumo gyventojas

Mažeikiai

1,467.41 Lt

Standartinė » 2009 Vas 09, 18:19

Nu galima išsigydit jei daug valios turėsi arba , bent jau nuslopint.
Alergija irgi manau negydoma, bet man dzin tai gyvenu kaip gyvenusi, tablečių nevartoju ir man atsirado imunitetas prieš šia ligą :D

Vartotojo avataras

And_me

®espect

Vilnius

667.38 Lt

Standartinė » 2009 Vas 09, 19:39

Pati nesirgau, tfu tfu tfu, bet sirgo/serga mano klasiokė. Kažkaip nesunkiai jei vis dar serga, bent kažkaip jau nelabai apie tai ji ir kalba :D
Tai tikiuosi pasveiko. :D

Vartotojo avataras

AQua.

Mis Linksmai

Kaunas,žinoma.

2,912.60 Lt

Standartinė » 2009 Vas 09, 20:01

Diabetas. Ne.

Vartotojo avataras

Efemera

Įsijaučiantis

Vilnius

2,563.89 Lt

Standartinė » 2009 Vas 14, 01:16

Nuo diabeto nepasveikstama. Jis nepagydomas. Bent jau pirmo tipo, kuriuo suserga žmonės iki 40 metų.

Vartotojo avataras

tapke223

Dalyvis

kaunas

4,602.79 Lt

Standartinė » 2009 Vas 21, 20:00

kiek girdėjau diabetas neišgydomas bet pagerėt gali nes mano tėtis serga tai reikia iformacijos :roll:

Caffeine

®espect

Vilnius

2,880.80 Lt

Standartinė » 2009 Kov 22, 09:00

Viena kamyne serga.

Vartotojo avataras

tapke223

Dalyvis

kaunas

4,602.79 Lt

Standartinė » 2009 Kov 22, 12:00

nu ir kas iš to?

Vartotojo avataras

Kerry.

®espect

1,048.17 Lt

Standartinė » 2009 Kov 22, 12:16

Jis šiaip pagydomas yra.Mano močiutės sesuo sirgo,o jai jau apie 60 metų.Absoliučiai nieko saldaus ar maisto turinčio daug cukraus atsisakė ir dar vaistus kažkokius gerė.Pasveiko...

laurukee

Lankytojas

240.64 Lt

Standartinė » 2009 Geg 21, 12:45

Na abejoju kad si liga pagydoma, su ja reikia susigyventi ir tiek tai nera jau taip baisu kaip atrodo, mano drauge serga jau 2 metai, is pradziu sunku jai buvo, bet dabar jau susigyveno, vartoja sveikesni maista, atsisake saldumynu ir alkoholio, vartoja papildomai vitaminu kompleksa diabetikams Diabetiker vitamine,kurie duoda organizmui reikiamu vitaminu ir mineralu :) ,ir gyvena normalu pilnaverti gyvenima :clap:

Vartotojo avataras

Ksė.

®espect

Vilnius.

15,621.05 Lt

Standartinė » 2009 Geg 21, 14:17

Nesirgau, ir tikiuosi nesirgsiu.

Vartotojo avataras

Kyberiz

Patyręs forumietis

Molėtai

7,044.50 Lt

Standartinė » 2009 Geg 21, 16:29

Mano diedukas serga :roll: Bet jis nestipriai :)

dovee

Dalyvis

6,018.11 Lt

Standartinė » 2009 Geg 25, 15:40

Siaip esu skaiciusi spec literaturoje, kad diabetas isgydomas, tik reikia labai jau pagal visus planus laikytis, ne kiek nuo ju nenuklysti...
Kyborgas123 rašė:Mano diedukas serga :roll: Bet jis nestipriai :)
Kaip galima sirgti diabetu, bet nestipriai? :roll: Arba sergi, arba ne...

lukxus

Lankytojas

115.00 Lt

Standartinė » 2011 Sau 21, 23:54

1 tipo Cukrinis diabetas kol kas neisgydomas,as sergu cukriniu diabetu jau 10 metu,o man jau 14 metu :whata: bet man jau ne vienas gyditojas ir specelistas pasake,kad kuriami eksperimentai del sios svelniai tariant "ligos" tai as nepasiduodu as lauksiu to stebuklo ir jus neturetumete pasiduoti,tikrai jis bus padydomas. :up:

Įvairūs Straipsniukai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių