Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Citatos iš knygų

Vartotojo avataras

Gabe7

Forumo gyventojas

33,236.51 Lt

Standartinė » 2011 Rgs 03, 19:03

Ištikus nelaimei,visi tampame krikščionimis. :D

--------------------------------------

Vartotojo avataras

Kvaksia

®espect

7,334.39 Lt

Standartinė » 2011 Spa 30, 12:59

Pamažu mus apsupo ir prarijo miesto šviesos. Aš laikiau Elio ranką savojoje ir galvojau, kad kuo daugiau, tuo labiau ilgesys gilėja. Ilgesys ko? Taip, aš buvau labai pasiilgusi namų, savo lovos. Bet tuoj visa tai turėsiu. O ilgesys pasiliks. Žinojau, kad pasiliks. "Anarchistės išpažintis"

Aš žinojau- šiaip ar taip, ilgai nebūsime kartu. Žinojau, kad su niekuo ilgai neišbūsiu. Bet tas žinojimas glūdėjo tik pačiame sielos dugne. O mano kūno paviršius, mano oda, prašanti glamonių, mano amžinai gedinti širdis, man apie tai lyg ir nieko nenutuokiant, karštligiškai ieškojo kito žmogaus, kuriame būtų įmanoma pasislėpti. Gal nuo savęs. "Anarchistės išpažintis"

Vartotojo avataras

Euthanasia

Dalyvis

Kaunas

4,111.33 Lt

Standartinė » 2011 Lap 17, 21:44

"Man rodos, giminaičių nekenčiame dėl to, kad negalim pakęsti žmonių, turinčių tas pačias ydas, kaip ir mes patys. "
“Su žmonėmis, kuriems esi abejingas, visada gali maloniai elgtis.”

o dievai, man būtina vėl paskaityt "Doriano Grėjaus portretą".

Vartotojo avataras

Evelyn

Forumo gyventojas

Vilnius

26,484.57 Lt

Standartinė » 2011 Lap 18, 17:26

"Išpažintys yra tam, kad ir vėl galėtume kartoti savo kiaulystes."

S. Nėries dienoraščiai

Vartotojo avataras

kamilius

Lankytojas

134.00 Lt

Standartinė » 2012 Bal 22, 15:32

Šiandien pabaigiau skaityti Onore de Balzako knygą "Tėvas Gorijo". Štai visos mintys iš kūrinio, kurias pasižymėjau beskaitydama: „Jei turėsite nelaimę nugvelbti kokį niekniekį, jus rodys Teisingumo rūmų aikštėje kaip neregėtą pabaisą. Bet pavok milijoną – tave gerbs ir aukštins salonuose.“
„Kai žmogus kartą pradeda apgaudinėti, tai toliau jau norom nenorom turi vieną melą krauti ant kito.“
„Jis pamatė pasaulį tokį, koks jis yra: turtingiesiems negalioja nei įstatymai, nei dorovė; jis pamatė, kad turtai yra ultima ratio mundi (svarbiausias dalykas pasaulyje).“
„Nejaugi tavo gyvenimas, tavo laimė turi priklausyti nuo to, kad tu rodysiesi tuo, kuo nesi, lankysiesi diduomenėje, kur nepritiksi, jei neleisi tiek pinigų, kiek negali gauti <...>?“
„Štai gyvenimas toks, koks iš tikro yra. Jis nė kiek nėra gražesnis už virtuvę: ir smirdi taip pat, ir reikia susitepti rankas, jei nori pasitaisyti gerai pavalgyti; reikia tik mokėti gerai nusiplauti – štai ir visa mūsų gadynės moralė.“
„Ir jūs, jei esate pranašesnis žmogus, eikite tiesia linija ir ištiesęs galvą. Bet jums teks kovoti su pavydu, su šmeižtu, su vidutinybe, su visu pasauliu.“
„Tirkite save! Persitikrinkite, ar jūs galėsite kiekvieną rytą keltis su didesne valios jėga, negu buvote iš vakaro.“
„Tautos garbiną laisvę kaip kokį stabą, bet kur rasi pasaulyje laisvą tautą?“
„Matyt, nėra čia žemėje pilnos laimės.“
„Moteris du kartus nemyli <...>.“
„Įsitikinimas pasisekimu gimdo tūkstančius džiaugsmų, kurių vyrai nepripažįsta, tačiau kurie sudaro visą kai kurių moterų žavesį.“
„Nepasisekimas visuomet iškelia aikštėn mūsų troškimų jėgą.“
„Žmogus yra viskas arba nieko.“
„<...> negalima netekti to, ko neturi...“
„Laukti mylimojo! Kas yra šią kankynę pažinęs, tas niekuomet neleis jos pergyventi kitam.“
„Visuomenė, pasaulis stovi ant tėvų meilės – viskas sugrius, jei vaikai nustos tėvus mylėti.“
„Reikia taip gyventi, kad visuomet vertę turėtum.“
Šitą knygą privalu perskaityti! :-)

Vartotojo avataras

Kvaksia

®espect

7,334.39 Lt

Standartinė » 2012 Bal 22, 17:04

Pritariu tau.
Pati daug citatų iš šio knygos prisirinkau.. :) Jei neklystu- citavau kelias šitoj skilty. :)

Vartotojo avataras

kamilius

Lankytojas

134.00 Lt

Standartinė » 2012 Bal 23, 14:32

Aš irgi mėgstu ieškot citatų, tik anksčiau internete ieškodavau, o dabar va pati pasibraukiu ir išsirašau, daug geriau. :)

Vartotojo avataras

ag.v

Dalyvis

Klaipėda

206.01 Lt

Standartinė » 2012 Geg 01, 23:35

"Laimė neturi šeimininko. Kartais mums pavyksta ją išsinuomoti arba tapti jos nuomininkais. Tik reikia būti atidiems ir nepamiršti laiku susimokėti už nuomą, kitaip gali būti išmestas už durų"

"Jeigu nori suprasti, kas yra metai gyvenimo, paklausk studento, kuris neišlaikė baigiamojo egzamino. Jei nori suprasti, kas yra mėnuo, paklausk motinos, kuri pagimdė neišnešiotą kūdikį ir laukia, kol jį išims iš inkubatoriaus ir leis priglausti prie krūtinės. Jeigu nori suvokti, kas yra savaitė, paklausk žmogaus, kuris dirba be atvangos prie konvejerio arba šachtoje, kad išmaitintų šeimą. Jeigu nori sužinoti, kas yra diena, paklausk įsimylėjėlių, kurie nekantraudami laukia susitikimo. Jeigu nori suprasti, kas yra valanda, paklausk klaustrofobijos kamuojamo žmogaus, kuris užstrigo lifte. jeigu tau svarbu suvokti, kas yra sekundė, pažvelk į veidą tam, kuris ką tik išvengė mirties, arba paklausk sportininko, kuris Olimpinėse žaidynėse, užuot nugalėjęs, laimėjo sidabro medalį, nors treniravosi metų metus ir buvo pasiekęs geriausių rezultatų"

Pamenu, toj knygoj nemažai visokių patikusių minčių buvo..

Vartotojo avataras

Evelyn

Forumo gyventojas

Vilnius

26,484.57 Lt

Standartinė » 2012 Geg 18, 00:16

"Violetinį pudelį Džeinė spaudė prie skruosto. Jis ir anksčiau pastebėjo, kad ji dažnai glaudžia prie savęs daiktus: žieminį paltą, pagalvę, žaislinį gyvūnėlį. Troško apkabinti daug ką, bet žmonių, kuriuos galėtų apkabinti, jai trūko."

"Dvidešimt trejais metais vyresni, bet nebūtinai tiek kartų protingesni."

J. Patterson, G. Charbonnet. Sekmadieniai pas Tifanį.

Vartotojo avataras

Hoeski

Patyręs forumietis

The land of joy

5,089.70 Lt

Standartinė » 2012 Bir 12, 19:45

"Tamsa ne visada tas pat, kas blogis, o šviesa ne visada neša vien gėrį."
Deja nepamenu iš kur, bet man įstrigo į atmintį.

Vartotojo avataras

green_snow

Aktyvus dalyvis

6,253.00 Lt

Standartinė » 2012 Bir 12, 23:32

Kiek vis dėlto sielvarto gali sutilpti dviejuose tokiuose mažuose lopinėliuose, kuriuos galima uždengi vienu nykščiu, - žmogaus akyse!

Vakarų fronte nieko naujo

Vartotojo avataras

Evelyn

Forumo gyventojas

Vilnius

26,484.57 Lt

Standartinė » 2012 Bir 19, 22:16

Išmokstame tik tada, kai esamę pasirengti išmokti.

Stengiausi pasakyti, kad tikros sėkmės negalima pasiekti nei trumpiausiu keliu, nei lengvai, nei pasitelkiant naujus metodus. Sėkmės vistiek turime nusipelnyti.

Ar iš tikrųjų Biblijoje sakoma, jog pinigai yra blogio šaknys? Ne. Ten sakoma, kad blogio šaknys yra meilė pinigams.

Kiekviena problema kartu yra ir galimybė.

Deja, gyvenimas nėra visuomet teisingas. Ko gero, tai pati skausmingiausia ir sunkiausiai pripažįstama tiesa, kurią privalome išmokti.

Žmonės, puoselėjantys iš esmės teigiamas nuostatas, tikisi geriausio; neigiamas nuostatas puoselėjantys asmenys tikisi blogiausio. Abiem atvejais lūkesčiai išsipildo.

Hal Urban "Didžiosios gyvenimo pamokos. Dvidešimt svarbiausių vertybių". Teisinga knyga

Vartotojo avataras

Iev.

®espect

Kaunas

1,086.85 Lt

Standartinė » 2012 Bir 20, 22:21

"Jei tave niekina, nepyk, tylėk ir neatmokėk piktu už pikta. Nekreipk dėmesio į kitų kaltes, nemėgink savęs lyginti su kitais, žinodamas, kad esi menkesnis už visus sukurtus dalykus. Atsižadėk visų daiktų ir to, kas iš kūno. Laisva valia atsižadėk visko dėl dvasios gyvenimo, pasninkauk, atgailauk ir liek ašaras, būk įžvalgus, tyraširdis, laikykis to kas gera. Ramiai atlik savo darbus. Ištvermingai budėk, kęsk alkį ir troškulį, šaltį ir nuogumą, ir kančias."

"Verkti vistiek teks - arba pačiam, arba dėl kančių."

Pagunda gyvenime - bėgti nuo pagundų ir vengti skausmo."

J. Chryssavgis "Dykumos širdyje. Dykumos tėvų ir motinų dvasingumas." - Kiekvienam save gerbiančiam katalikui ir apskritai - kiekvienam trokštančiam vidinės ramybės. :)
Paskutinį kartą redagavo Iev. 2012 Bir 23, 15:39. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

rausvas.katinėlis

Aktyvus dalyvis

9,634.98 Lt

Standartinė » 2012 Rgs 09, 21:51

Jos visos - vien laibos ištįsusios rankos, didžiuliai auskarai ir lygut lygutėliai ilgi spindintys plaukai :D

Vartotojo avataras

Evelyn

Forumo gyventojas

Vilnius

26,484.57 Lt

Standartinė » 2012 Rgs 23, 17:59

Pažįstu ne vieną žmogų, kuris stengiasi padėti kitiems tik tam, kad atsitolintų nuo savo bėdų.
Paulo Coelho

Įvairūs Filmai, TV, knygos Knygos, žurnalai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių