Šis bei tas Pašnekesiai

Ar vartojat alkoholi

Vartotojo avataras

container king

Lankytojas

362.32 Lt

Standartinė » 2018 Lap 17, 19:45

Idomu pasidare. Ar esat blaivininkai ar megstantys pauliavoti ar tie per viduriuka ?:) As pats tai buvau visiskai metes, bet po to pradejau prie maisto kokio vyno ar alaus atsidaryt, tai labai gerai susivartoja tas alkoholis. Kiekis nedidelis, nei pasigeri nei ka, bet jaucias tiesiog kad virskinimas net pagereja :D Tai manau blaivininko dalia ne man :D D o kaip jus?

--------------------------------------

Arkikatedra

Lankytojas

357.91 Lt

Standartinė » 2018 Gru 10, 08:36

Aš tai manau kai prie maisto atsigeri vyno, tai čia joks ne alkoholizmas. Netgi daug kas kalba, kad tai yra sveika. Aišku čia priklauso ir nuo mitybos, ji turi būti subalasuota labai. Mes su drauge atsidarę vyno per kokią savaitę jį išgeriam. O savaitgaliais ir išejus su draugais tai aš stengiuos iškart pasakyt, kad nelabai noriu gerti nes žinau kad po kokio trečio alaus jau bus kablys ir gerai nesibaigs :D Dar kitas svarbus aspektas manau yra kokį alkoholį tu geri. Tai nereik pirkti to pigiausio kad sutaupytum, jau geriau mažiau bet kokybiškiau. Tai siūlau nueit į specializuotas alkoholio parduotuves kar ir čia https://www.vynoteka.lt/ ir iš ten pasirinkt kokį skanų gėrimą. Nes kai geri ne dėl išgerto kiekio arba apsvaigimo lygio, o pasiskanaudamas, tai po to nekyla jokių pagundų :)

Šis bei tas Pašnekesiai

Dabar prisijungę

Šiuo metu prisijungę 0 narių :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 0 svečių
Daugiausia vartotojų (555) buvo 2010 Bir 02, 09:13

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių